Close

Strona 91 z 1914 PierwszyPierwszy ... 418189909192931011411915911091 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 901 do 910 z 19131
  1. #901

    Domyślnie

    tak sobie ostatnio z kolegą żartowaliśmy, co będzie z nami niebawem - i teraz mi się skojarzyło (proszę z duuużym przymrużeniem oka)


    -Widziałeś na profilu Antonia jego zdjęcia z tą młodą laską?
    -Widziałem.
    -I jak?
    -Całkiem, całkiem, bardzo ładny bokeh.


  2. #902

  3. #903

    Domyślnie

    Uzupełniłem test Noktona o kilka sampli, m.in. takie:



  4. #904

    Domyślnie

    Michał, to pierwsze przyprawiło mnie o ciarki na plecach...
    Świetna sytuacja!

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

  5. #905

    Domyślnie

    A najfajniejsze jest to, że 35mm to na FF na tyle szeroko, że żadna ze stron (hehe) nie zorientowała się, że jest fotografowana Teraz rozumiem, dlaczego ludzie strita szerokimi szkłami robią...
    Nieskromnie napiszę, że też uważam je za udane - tym bardziej, że wyczekane.

    Drugie specjalnie dla ikita, żeby się poznęcał nad boke

  6. #906

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Michel71 Zobacz posta
    Uzupełniłem test Noktona o kilka sampli, m.in. takie:
    A jakiś ładny portret popełniłeś ?
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  7. #907

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cichy Zobacz posta
    A jakiś ładny portret popełniłeś ?
    Niestety nie bardzo była okazja... Może w weekend się uda

  8. #908

    Domyślnie

    a coś z 50 1.2 L FD w większym formacie ?
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  9. #909

  10. #910

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Michel71 Zobacz posta
    Drugie specjalnie dla ikita, żeby się poznęcał nad boke
    No fajny, fajny, może kiedyś...

Strona 91 z 1914 PierwszyPierwszy ... 418189909192931011411915911091 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-01-2023, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •