Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 46
  1. #11
    Ostatnio edytowane przez Rafał_Sz ; 20-10-2014 o 14:48
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  2. #12

    Domyślnie

    Ktoś wie kiedy to kręcone było? To na bieżąco kręcą czy jeszcze w tamtym roku?
    D70 + N18-105VR + N35/1.8G + SB-600
    Helios 44M-7/2 + Jupiter 135/3.5

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zolton Zobacz posta
    Ktoś wie kiedy to kręcone było? To na bieżąco kręcą czy jeszcze w tamtym roku?
    Serial kręcono od 17 września do grudnia 2013 roku w Bieszczadach.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rsz Zobacz posta
    Serial kręcono od 17 września do grudnia 2013 roku w Bieszczadach.
    To, że Bieszczady to wiem bo znajome tereny
    Dzięki
    D70 + N18-105VR + N35/1.8G + SB-600
    Helios 44M-7/2 + Jupiter 135/3.5

  5. #15

    Domyślnie

    Nie wiem czy dobrze doczytałem, ale nawet płatny dostęp jest tylko dla tych, którzy mają wykupiony pakiet HBO u dowolnego operatora. Jeśli nie mam w telewizorze HBO to i tak się*nie zarejestruję, czyli nie mogę obejrzeć innych niż pierwszy odcinków.
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

  6. #16

    Domyślnie

    W UPC masz HBO Go za 5 PLN, jeśli wcześniej dasz 25 PLN miesięcznie za pakiet HBO HD. Przy takich stawkach pozostaje Wataha z netu...

  7. #17

    Domyślnie

    Jeszcze raz proszę o pisanie na temat. Jeśli chcecie toczyć dyskusję na tema praw autorskich, chomika i sieci P2P, proszę o założenie stosownego wątku i kulturalną i merytoryczną dyskusję nienaruszającą regulaminu forum.

    Dziękuję.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rsz Zobacz posta
    Jeszcze raz proszę o pisanie na temat. Jeśli chcecie toczyć dyskusję na tema praw autorskich, chomika i sieci P2P, proszę o założenie stosownego wątku i kulturalną i merytoryczną dyskusję nienaruszającą regulaminu forum.
    Jezusie, przecież pytanie na początku wątku było:
    (...) wie ktoś gdzie można w necie pooglądać serial HBO "Wataha" ?
    Toż przecież odpowiedzieli mu ludzie gdzie szukać. Oglądanie online i ściąganie z chomika nie jest karane, więc to działanie nie narusza regulaminu forum. To czego w końcu chcesz od nas? Czego?
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  9. #19

    Domyślnie

    Tematem wątku jest Wataha online, więc chyba jest na temat?

  10. #20

    Domyślnie

    Wg mnie ściągniecię z chomika/czegoś innego (oprócz torrentów) jest równoznaczne z oglądaniem online. I tak oglądasz coś co ktoś wrzucił, nie udostępniasz tego, nie masz z tego korzyści majątkowej.
    D70 + N18-105VR + N35/1.8G + SB-600
    Helios 44M-7/2 + Jupiter 135/3.5

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •