Takie pytanie, wie ktoś gdzie można w necie pooglądać serial HBO "Wataha" ? Dziś był 1-szy odcinek w paśmie niekodowanym, więc może gdzieś będzie...
Szukaj
Takie pytanie, wie ktoś gdzie można w necie pooglądać serial HBO "Wataha" ? Dziś był 1-szy odcinek w paśmie niekodowanym, więc może gdzieś będzie...
D300s/MB-D10/17-55/35/50/85/70-200/SB600/ i ... brak czasu! Fuji X-T10/X-T20/18/35/56...
sam nie oglądałem, choć mała cząstka mojej pracy zagościła w tym serialu![]()
puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności
Ja obejrzałem tutaj.
http://www.hbogo.pl/pages/content.as...f-174e8a2fa597
w paśmie niekodowanym było w hbo go
pierwszy odcinek fajny, zapowiada się ciekawie![]()
D300s l MB-D10 l N35 1.8 l N18-105 l N 70-300VR l S 70-200 l Di622 MKII l Di866 MKII PRO l SB-700
pierwszy odc do obejrzenia na str hbo
ktoś podał link w pierwszych 10. postach
Posprzątałem i niech tak zostanie, nie licząc postów na temat.
Miłego dnia!![]()
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
A, żeby w temacie zostać - co znaczenia nie ma sądząc po stanie tego wątku - już nawet strony powstają ze streamingiem na bieżąco. Polska Gra o Tron się rodzi... ;P
Ostatnio edytowane przez Rafał_Sz ; 20-10-2014 o 14:39 Powód: OT
Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć
Polityki, religii i wycieczek osobistych na tym forum nie będzie. A jak będą, to ich też nie będzie. Koniec, kropka.
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Pytanie - czy jest możliwość wykupienia HBO GO bez kablówki?
Ostatnio edytowane przez Rafał_Sz ; 20-10-2014 o 14:39 Powód: OT
Zdradziłem Nikona na rzecz Sony,ale sentyment o forum pozostał
Skontaktuj się z nami