No i po co Wam tutaj pisać? Produkujecie się, wyjaśniacie sobie wszelkie niedoskonałości a i tak zaraz wpadnie admin rsz i wywali wszystko od 5. postu :P
Szukaj
No i po co Wam tutaj pisać? Produkujecie się, wyjaśniacie sobie wszelkie niedoskonałości a i tak zaraz wpadnie admin rsz i wywali wszystko od 5. postu :P
Czyli twój też.No i po co Wam tutaj pisać? Produkujecie się, wyjaśniacie sobie wszelkie niedoskonałości a i tak zaraz wpadnie admin rsz i wywali wszystko od 5. postu :P
R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog
Tak, proponują, wadą tego rozwiązania są warunki promocji. Jeśli nie zrezygnujesz deklarując to np. telefonicznie to pakiet staje się płatny (być może się*mylę, bo to były warunki poprzedniej promocji).
R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog
Ostatnio edytowane przez ekonet ; 22-10-2014 o 11:57 Powód: pis. (Mu--->mu)
Wątek znowu dryfuje w nie tą stronę co trzeba. Wystarczy. Jak obejrzeć serial zostało napisane.
Jeśli chcecie pogadać o legalności (lub nie) oglądania online itd., proszę sobie założyć nowy wątek na ten temat.
Zamykam.
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Skontaktuj się z nami