Witam
Po ponad roku nauki fotografii na modelu d3000 (któremu w sumie nie mogę nic zarzucić, przyzwyczaiłem się do tego kastrata) przyszedł czas na zmiany. Zastanawiałem się z początku nad modelami D90 i d300 jednak wczoraj do gry wszedł jeszcze jeden poważny konkurent: d7000. Fotografuje przeważnie portrety, ostatnio byłem zaproszony na 3 śluby w roli 2 fotografa. Pod koniec października mam już sam obsłużyć ślub. Zależy mi na obrazku i użytecznym ISO (na d3000 uzyteczne ISO to 100, delikatnie na ślubach wykraczałem poza tą granice ale potem pojawiały się problemy przy obróbce). Wszystkie szkła jakie mam posiadają AF, z wyjątkiem dwóch z gwintem m42. W grę wchodzą używki, body jest mi potrzebne na okres 2 lat a potem planuje przerzucić się na coś pokroju 700. Jakieś porady? Sugestie ?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami