Jesli egzemplarz jest wadliwy to nie ma o czym mówić.
Ja piszę o sprawnych aparatach. Choć diabli wiedza jaki ją mam. Po 2 latach dałem go do serwisu (końcówka gwarancji). Teraz (od paru miesięcy) wszystkie szkła sa z korekcją na 0. Tak jak na początku, gdy go kupowałem.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami