U mnie też wszystko ok więc już sam nie wiem, może jakoś dziwny jestem? Wiem tylko że sprzęt ma pewne ograniczenia co do szybkości,
minimalnych czasów w zależności od ogniskowej. Ale generalnie do D700 i D300s chyba bym nie wrócił choć wspominam je bardzo dobrze.
Zadałem te pytanie bo nie wiem czy warto robić upgrade. Jakość obrazka prawie taka sama i jedyne na czym mógłbym
realnie zyskać to ten nowy grupowy AF bo reszta to takie wodotryski.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami