Jacku, cos Ty sie tak uparl na D800 jako aparat studyjny?
Nawet producent nazwal go uniwersalnym, bardzo dobrym narzedziem pracy kazdego fotografa przyrody i aparatem godnym zaufania posiadajacym z D4 takim samym modulem, procesorem i czujnikiem RGB, zachwalajac go do dynamicznych akcji. A ci wszyscy miedzynarodowi testerzy cmokajacy i mlaskajacy na super szybki i pewny AF taki sam jak w D4 nadajacy sie do fotografowania przyrody.
O tym sie tez czytalo bardzo czesto, nie tylko ze on ci jedyny do studia.
Tylko jest jedno ale, a mianowicie, ze D800 ma s.............y AF, a D300/s, D700, D3/s czy D4/s nie.
Koniec kropka.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami