Ja cię proszę ty pisz zdania oznajmujące tylko o tych body, którymi robiłeś zdjęcia. OK?
Bo rzucasz się na wszystkie złe info na jakie się tylko natkniesz, a ignorujesz zadowolnych użytkowników.
Po kiego powielasz informacje jakie wyczytujesz, jak sam tego nie sprawdziłeś. Uwielbiasz narzekać i wyszukiwać wady. Założyłeś nawet o tym swoją stronę www gdzie gromadzisz narzekania na nikona. A tak w ogóle to Twoja strona www nie działa, o czym od dawna wiesz i nie potrafisz naprawić. Jak widać nie jest łatwo stworzyć coś perfekcyjnego.
No przecież ja właśnie w tym sensie pisałem. Body zrobione pod reporterkę (D300s) bije nadal nowsze body, które nie są "reporterskie" (D7000). Odstaje jedynie matryca, tzn wysokie ISO.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami