Close

Strona 14 z 22 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 216

Wątek: D7100 czy D5300

  1. #131

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mane Zobacz posta
    Nic nie popierd... proponuję jeszcze raz przeczytać co napisałem, ewentualnie policzyć samemu
    W fotoplus.pl puszki kosztują odpowiednio:
    D5100 - niedostępny
    D5200 - 2049zł
    D5300 - 2599zł
    D7100 - 3579zł

    W fotozakupy.pl:
    D5100 - 1545zł
    D5200 - 2149zł
    D5300 - 2599zł
    D7100 - 3645zł

    w cyfrowe.pl:
    D5100 - 1609zł
    D5200 - 2249zł
    D5300 - 2899zł
    D7100 - 3579zł

    Nawet jak doliczysz cashback 400zł z D7100 to i tak 900zł będzie mało w stosunku do D5100. Prędzej do D5200.
    D7100 | Sigma 17-50 F2.8 | Sigma 50 F1.4 | Tamron 70-300 F4-5.6 VC | SB-700

  2. #132

    Domyślnie

    Przecież napisałem ze zakup będzie na fakturę, jak nie wiesz o czym piszę to nie wnikaj, uznaj za pewnik, że różnica wyniesie mnie 900zł, możesz ewentualnie uznać że znalazłem sponsora który resztę mi dokłada

    D5100 ~ 1500 zł
    D7200 ~ 2400 zł

  3. #133

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mane Zobacz posta
    Przecież napisałem ze zakup będzie na fakturę, jak nie wiesz o czym piszę to nie wnikaj, uznaj za pewnik, że różnica wyniesie mnie 900zł, możesz ewentualnie uznać że znalazłem sponsora który resztę mi dokłada

    D5100 ~ 1500 zł
    D7200 ~ 2400 zł
    To nawet na fakturę - czyli w cenach netto:
    D5100 - 1220
    D7100 - 2850

    Jak masz gdzieś niższa cenę na D7100, to znaczy że nie jest on z naszej dystrybucji i ma małego "gratisa" w postaci braku gwarancji Nikona lub nawet polskiego języka.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  4. #134

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GonzoG Zobacz posta
    To nawet na fakturę - czyli w cenach netto:
    D5100 - 1220
    D7100 - 2850

    Jak masz gdzieś niższa cenę na D7100, to znaczy że nie jest on z naszej dystrybucji i ma małego "gratisa" w postaci braku gwarancji Nikona lub nawet polskiego języka.
    razem z brakiem Cashbacka.
    D7100 | Sigma 17-50 F2.8 | Sigma 50 F1.4 | Tamron 70-300 F4-5.6 VC | SB-700

  5. #135
    Gaduła Awatar zgera
    Dołączył
    06 2011
    Miasto
    Siedliska, Podkarpacie
    Posty
    3 112

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mane Zobacz posta
    Przecież napisałem ze zakup będzie na fakturę, jak nie wiesz o czym piszę to nie wnikaj, uznaj za pewnik, że różnica wyniesie mnie 900zł, możesz ewentualnie uznać że znalazłem sponsora który resztę mi dokłada

    D5100 ~ 1500 zł
    D7200 ~ 2400 zł
    D7200 za 2400 zł, kiedy Nikon wypuścił ten model?
    NIKON D3100, NIKKOR 18-55 VR II, 18-105 VR,

  6. #136

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SQ9MCS Zobacz posta
    razem z brakiem Cashbacka.
    Z chashback'iem będzie 2520 netto. Czyli nadal 1300zł netto więcej niż D5100.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  7. #137

    Domyślnie

    I po co ten offtopic na temat ceny?

    Nie to było celem mojego posta tylko porada czy warto, dlatego też prosiłem, żeby uznać to za pewnik i nie wnikać. Cena wzięta ze skąpca i nie ze sklepu pierwszego z brzegu tylko z XKOM. Brutto 4259zł. Więc jest z polskiej dystrybucji. A skąd wyszło 2400zł? Proponuję udać się do znajomej księgowej, która wszystko wytłumaczy.

    Ponawiam pytanie czy warto?


    Cytat Zamieszczone przez zgera Zobacz posta
    D7200 za 2400 zł, kiedy Nikon wypuścił ten model?
    Wtedy kiedy wypuścił za 4259zł brutto. Proponuję założyć działalność gospodarczą i wszystko się wyjaśni

    Cytat Zamieszczone przez GonzoG Zobacz posta
    Z chashback'iem będzie 2520 netto. Czyli nadal 1300zł netto więcej niż D5100.
    Napisałem ile wyniesie cena "netto" na firmę za D5100 i D7100, nie bawiłem się już w końcówki, zaokrągliłem do pełnych stówek.
    Ostatnio edytowane przez Mane ; 29-07-2014 o 15:55

  8. #138

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zgera;
    D7200 za 2400 zł, kiedy Nikon wypuścił ten model?
    Cytat Zamieszczone przez Mane Zobacz posta
    Wtedy kiedy wypuścił za 4259zł brutto. Proponuję założyć działalność gospodarczą i wszystko się wyjaśni
    Zgera miał na myśli to, że nie ma jeszcze na rynku czegoś takiego jak D7200

  9. #139

    Domyślnie

    Czy warto? Ja właśnie zmieniłem 5100 na 7100 i jestem zdecydowanie na tak. I niestety dołożyć musiałem nieco więcej niż 900PLN ( 5100 było używane oczywiście ). Zastanowiłbym się tylko nad kitem. Mój 5100 kupiony był właśnie z 18-105 i jest to przyzwoite szkło, ala zakup jakiejś stałki, w moim przypadku była to S 30 1.4, spowodował że 18-105 praktycznie półtora roku stał na szafce. Zauważ, że przy matrycy 7100 masz z czego zrobić cropa.

  10. #140

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mane Zobacz posta
    Cena wzięta ze skąpca i nie ze sklepu pierwszego z brzegu tylko z XKOM. Brutto 4259zł. Więc jest z polskiej dystrybucji.
    To, że z XKOM nie daje gwarancji, iż jest z polskiej dystrybucji Bo niby na jakiej podstawie można tak myśleć?

Strona 14 z 22 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •