Close

Strona 22 z 22 PierwszyPierwszy ... 12202122
Pokaż wyniki od 211 do 216 z 216

Wątek: D7100 czy D5300

  1. #211
    Oszczędny w słowach Awatar inkazg
    Dołączył
    07 2010
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    25

    Domyślnie

    a ciągnąc temat 5300 kontra 7100

    czy zauważyliście zjawisko występowania efektu mory o którym wspomina producent ?

  2. #212

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez inkazg Zobacz posta
    gapa ze mnie nie pomyślałam o exifach . Muszę dodać sobie wtyczkę.

    Takie szkiełko jak w w/w planuję kupić do robienia szczeniąt, ale to dopiero koło kwietnia.

    Wracając do szkła na teraz np. w połączeniu z D5300, takie które zbierze mi biegnące suki w odległości powiedzmy 10 metrów? tak do 1.500 ? Dam radę coś wykombinować ? Wiem, że coś uniwersalnego nie jest może profesjonalne, ale kocham to moje 18-135 .
    Zainstaluj sobie XN Viev, będziesz mogła pełnego exifa przeglądać
    Ja swego czasu byłem bardzo zadowolony z Tamrona 70-300 VC USD, bardzo dobry i przyzwoicie kosztujący teleobiektyw, jedynie ciemny trochę, ale na dworze da radę spokojnie.

    Uwielbiam jeszcze 85 1.8G

    Nikkora 35 2.0D

    Czy starą 105 2.5 AiS


  3. #213
    Oszczędny w słowach Awatar inkazg
    Dołączył
    07 2010
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    25

    Domyślnie

    poste - co do wizjera patrzyłam w sklepie, ale nie miałam możliwości testować, ale ciemny nie był ... przynajmniej tak mi się wydaje

  4. #214

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez inkazg Zobacz posta
    a ciągnąc temat 5300 kontra 7100

    czy zauważyliście zjawisko występowania efektu mory o którym wspomina producent ?
    Teoretycznie może wystąpić, ja przez prawie rok używania D5300 i zrobieniu nim ok 6,5 tys zdjęć nie zauważyłem. Nie ma się co bać, kiedyś straszyli czarną wołgą, a teraz morą To coś jak z ostrzeżeniami o gorącej zawartości na kubeczkach, tzn jest ok, ale jakby co, to ostrzegaliśmy
    D5300, Sigma 10-20 f4-5.6, Sigma 17-50 f/2.8, Tamron 70-300 VC USD, SB-700, YN RF-605N

  5. #215
    Oszczędny w słowach Awatar inkazg
    Dołączył
    07 2010
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    25

    Domyślnie

    Chłopaki bardzo dziękuję za odpowiedzi

    jeszcze poczytam i pomyślę

  6. #216

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez inkazg Zobacz posta
    poste - co do wizjera patrzyłam w sklepie, ale nie miałam możliwości testować, ale ciemny nie był ... przynajmniej tak mi się wydaje
    Weź swój stary aparat dla porównania. Nawet w sklepie, bez włączania aparatu zauważysz różnicę.

    - - - - - - - - - -

    http://nikoneurope-pl.custhelp.com/a...amanie-barw%3F

    Póki pieska nie ubierzesz w kubraczek w jakąś pepitkę czy krateczkę, nie przejmuj się efektem mory

Strona 22 z 22 PierwszyPierwszy ... 12202122

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •