Już w ten weekend (11-13.07) zaczyna się Zlot Grup Rekonstrukcyjnych i Historycznych Pojazdów Wojskowych
wybieracie się ?
http://www.strefamilitarna.info/sm/
Szukaj
Już w ten weekend (11-13.07) zaczyna się Zlot Grup Rekonstrukcyjnych i Historycznych Pojazdów Wojskowych
wybieracie się ?
http://www.strefamilitarna.info/sm/
Podrzecze k/Gostynia woj. wielkopolskie
pełna informacja znajduje się na stronie strefy http://www.strefamilitarna.info/sm/
Byłem w zeszłym roku i w tym pewnie też się wybiorę. Moim zdaniem to fajna sprawa dla fotografujących, nawet takich, których na co dzień takie rzeczy zupełnie nie interesują. Wg mnie impreza świetnie przygotowana, grupy rekonstrukcyjne również. Polecam!
Ostatnio edytowane przez ekonet ; 09-07-2014 o 11:52 Powód: pis. ("na codzień")
pozdrawiam
Tomek
Świetne miejsce do robienia zdjęć, rekonstruktorów nie trzeba namawiać do pozowania, chętnie współpracują z każdym amatorem czy zawodowcem. Darmowy plener, nie płacisz za modela, charakteryzatora, kostiumy. Impreza, na którą warto wybrać się całą rodziną.
Ostatnio edytowane przez ekonet ; 09-07-2014 o 11:53 Powód: lit.
Zapowiada się ciekawie.
Przy okazji zareklamuję Operację Południe
http://www.militaria.bielsko.com.pl/...0pr%202014.jpg
Jak będziecie to zróbcie ładną fotorelacje![]()
jeszcze jeden zeszłoroczny pstryk
Tutaj moje foty z zeszłego roku http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=233178
pozdrawiam
Tomek
na zakończenie
Skontaktuj się z nami