Kilka wybranych zdjęć z mojej wizyty na Strefie Militarnej. Pierwszy raz byłem na tego typu wydarzeniu i ciesze się, że tam zawitałem.
Wszystkie zdjęcia robione obiektywem 85mm.
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
Szukaj
Kilka wybranych zdjęć z mojej wizyty na Strefie Militarnej. Pierwszy raz byłem na tego typu wydarzeniu i ciesze się, że tam zawitałem.
Wszystkie zdjęcia robione obiektywem 85mm.
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
Ostatnio edytowane przez barracuda ; 21-07-2013 o 14:53
pozdrawiam
Tomek
co do kadrów jestem na tak...ale co do obróbki/kolorów to już nie jestem pewien...
D300s/MB-D10/17-55/35/50/85/70-200/SB600/ i ... brak czasu! Fuji X-T10/X-T20/18/35/56...
Obróbki tak naprawdę nie było tu za dużo. Kolorystyka jest taka, a nie inna z powodu braku słońca, wszystko działo się w dodatku w cieniu drzew, no i kolorystyka ubrań i rekwizytów też była w takiej tonacji. Nie mówię, że nie ruszyłem suwaków, ale nie były to jakieś znaczące pociągnięcia![]()
pozdrawiam
Tomek
Podoba się. I pomysł i wykonanie i kolorki.
Taka "strefa militarna" to gdzie to jest?
Tutaj jest... podpis
Podoba mi się![]()
This is my camera.
There are many like it, but this one is MINE.
My camera is my best friend...
kolory za bardzo "wyprane", same zdjęcia fajne
D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
Grecja2013
klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział
SUPER, jeśli chodzi o kolory to mi się podobają. Oddają klimat "tamtych" lat.
-----------------
D90 + D7200 | NIKKOR 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR | N35mm f/1.8G ED | N50mm f/1.8D | SB-700
Na 6tce to jakaś radziecka artyleria?
D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
Grecja2013
klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział
A tu jaki ma kolor? Ja widzę zielony. Może nie bijący po oczach jak w podkręconym jpg prosto z puszki, ale jednak zielony
Podrzecze koło Gostynia, Wielkopolska.
Szczerze to nie wiemNie jestem aż tak głęboko w temacie. Mogę tylko napisać, że ta "armata" może wystrzeliwać ładunki jądrowe.
Ostatnio edytowane przez ekonet ; 11-07-2014 o 08:36 Powód: proszę używać multicytatów.
pozdrawiam
Tomek
Skontaktuj się z nami