Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Domyślnie Strefa Militarna - Podrzecze 2013

    Kilka wybranych zdjęć z mojej wizyty na Strefie Militarnej. Pierwszy raz byłem na tego typu wydarzeniu i ciesze się, że tam zawitałem.
    Wszystkie zdjęcia robione obiektywem 85mm.

    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.
    11.
    12.
    13.
    14.
    15.
    Ostatnio edytowane przez barracuda ; 21-07-2013 o 14:53
    pozdrawiam
    Tomek

  2. #2

    Domyślnie

    co do kadrów jestem na tak...ale co do obróbki/kolorów to już nie jestem pewien...
    D300s/MB-D10/17-55/35/50/85/70-200/SB600/ i ... brak czasu! Fuji X-T10/X-T20/18/35/56...

  3. #3

    Domyślnie

    Obróbki tak naprawdę nie było tu za dużo. Kolorystyka jest taka, a nie inna z powodu braku słońca, wszystko działo się w dodatku w cieniu drzew, no i kolorystyka ubrań i rekwizytów też była w takiej tonacji. Nie mówię, że nie ruszyłem suwaków, ale nie były to jakieś znaczące pociągnięcia
    pozdrawiam
    Tomek

  4. #4

    Domyślnie

    Podoba się. I pomysł i wykonanie i kolorki.
    Taka "strefa militarna" to gdzie to jest?
    Tutaj jest... podpis

  5. #5
    Oszczędny w słowach Awatar Rigis
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Gdańsk/Key West FL
    Posty
    100

    Domyślnie

    Podoba mi się
    This is my camera.
    There are many like it, but this one is MINE.
    My camera is my best friend...

  6. #6

    Domyślnie

    kolory za bardzo "wyprane", same zdjęcia fajne
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  7. #7

    Domyślnie

    SUPER, jeśli chodzi o kolory to mi się podobają. Oddają klimat "tamtych" lat.
    -----------------
    D90 + D7200 | NIKKOR 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR | N35mm f/1.8G ED | N50mm f/1.8D | SB-700

  8. #8

    Domyślnie

    Na 6tce to jakaś radziecka artyleria?
    Body+szkło


    www.mpastuszak.pl

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RafiteX Zobacz posta
    SUPER, jeśli chodzi o kolory to mi się podobają. Oddają klimat "tamtych" lat.
    w tamtych latach trawa miała inny kolor ?
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zbyszekD7000 Zobacz posta
    w tamtych latach trawa miała inny kolor ?
    A tu jaki ma kolor? Ja widzę zielony. Może nie bijący po oczach jak w podkręconym jpg prosto z puszki, ale jednak zielony

    Cytat Zamieszczone przez amirez Zobacz posta
    Podoba się. I pomysł i wykonanie i kolorki.
    Taka "strefa militarna" to gdzie to jest?
    Podrzecze koło Gostynia, Wielkopolska.

    Cytat Zamieszczone przez Celeborn Zobacz posta
    Na 6tce to jakaś radziecka artyleria?
    Szczerze to nie wiem Nie jestem aż tak głęboko w temacie. Mogę tylko napisać, że ta "armata" może wystrzeliwać ładunki jądrowe.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 11-07-2014 o 08:36 Powód: proszę używać multicytatów.
    pozdrawiam
    Tomek

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •