Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar sedrox
    Dołączył
    03 2013
    Miasto
    Wielkopolska
    Posty
    189

    Domyślnie Strefa Militarna 2014

    Już w ten weekend (11-13.07) zaczyna się Zlot Grup Rekonstrukcyjnych i Historycznych Pojazdów Wojskowych

    wybieracie się ?



    http://www.strefamilitarna.info/sm/

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sedrox Zobacz posta
    Już w ten weekend (11-13.07) zaczyna się Zlot Grup Rekonstrukcyjnych i Historycznych Pojazdów Wojskowych

    wybieracie się ?
    Gdzie? W Słowiańsku może?

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar sedrox
    Dołączył
    03 2013
    Miasto
    Wielkopolska
    Posty
    189

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jo44 Zobacz posta
    Gdzie? W Słowiańsku może?

    Podrzecze k/Gostynia woj. wielkopolskie
    pełna informacja znajduje się na stronie strefy http://www.strefamilitarna.info/sm/

  4. #4

    Domyślnie

    Byłem w zeszłym roku i w tym pewnie też się wybiorę. Moim zdaniem to fajna sprawa dla fotografujących, nawet takich, których na co dzień takie rzeczy zupełnie nie interesują. Wg mnie impreza świetnie przygotowana, grupy rekonstrukcyjne również. Polecam!
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 09-07-2014 o 11:52 Powód: pis. ("na codzień")
    pozdrawiam
    Tomek

  5. #5
    Oszczędny w słowach Awatar sedrox
    Dołączył
    03 2013
    Miasto
    Wielkopolska
    Posty
    189

    Domyślnie

    Świetne miejsce do robienia zdjęć, rekonstruktorów nie trzeba namawiać do pozowania, chętnie współpracują z każdym amatorem czy zawodowcem. Darmowy plener, nie płacisz za modela, charakteryzatora, kostiumy. Impreza, na którą warto wybrać się całą rodziną.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 09-07-2014 o 11:53 Powód: lit.

  6. #6

    Domyślnie

    Zapowiada się ciekawie.
    Przy okazji zareklamuję Operację Południe

    http://www.militaria.bielsko.com.pl/...0pr%202014.jpg

  7. #7
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 302

    Domyślnie

    Jak będziecie to zróbcie ładną fotorelacje

  8. #8
    Oszczędny w słowach Awatar sedrox
    Dołączył
    03 2013
    Miasto
    Wielkopolska
    Posty
    189

    Domyślnie

    jeszcze jeden zeszłoroczny pstryk


  9. #9

  10. #10
    Oszczędny w słowach Awatar sedrox
    Dołączył
    03 2013
    Miasto
    Wielkopolska
    Posty
    189

    Domyślnie

    na zakończenie


Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •