No to chyba miałeś pecha co do swojego 30D.Ja kupiłem tydzień temu,męczyłem go w różnych warunkach bez lampy i praktycznie zawsze w punkt.Obiektywy to 24-105/4L kumpla i moja 50/1,8.Na obydwu jestem bardzo zadowolony.D200 jak najbardziej ale jak zmienia matrycę bo na ISO800 jest tylko dobrze a 1600-3200 już kiepsko,widac to zwłaszcza gdy wykadrowujesz i pierwszy plany jest w centrum kadru.Poprostu szczegóły gdzieś gina nieodwracalnie.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami