Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32

Wątek: Transmisje F1

  1. #11

  2. #12
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Borat1979 Zobacz posta
    Ta kitajska strona się nawet nie otwiera
    Jakbys nie mial neta z masy solnej to by sie otworzyla

    Transmisje sa na meczyki.pl, coolsport.tv i 500mln innych witryn ze streamami.

  3. #13
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2013
    Miasto
    Skierniewice
    Posty
    98

    Domyślnie

    Polsat podpisał nowy kontrakt .Jest transmisja.
    http://f1.dziel-pasje.pl/F1_news-172..._w_Polsce.html

  4. #14

    Domyślnie

    Rtl i jazda , nawet do ich języka idzie się przyzwyczaić

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sebapl Zobacz posta
    Polsat podpisał nowy kontrakt .Jest transmisja.
    http://f1.dziel-pasje.pl/F1_news-172..._w_Polsce.html
    Jak ktoś ma cyfrowy polsat, w otwartym polsacie to sobie reklamy co najwyżej pooglądasz.
    FX/DX/CX/www

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gryson Zobacz posta
    Jak ktoś ma cyfrowy polsat, w otwartym polsacie to sobie reklamy co najwyżej pooglądasz.
    Polsat Sport jest praktycznie w każdej kablówce w standardowym pakiecie.
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  7. #17

    Domyślnie

    Ja mam telewizornię z eteru, tak rzadko ją oglądam, że nie opłaci mi się płacić za satelitę lub kablówkę.
    Poradzę sobie streamingiem w necie, przeżyję
    Choć od czerwca będę miał eNkę, kobieta mi się wprowadzi z dobrodziejstwem inwentarza - czyli dekoderem enki
    Ostatnio edytowane przez gryson ; 14-03-2014 o 19:59
    FX/DX/CX/www

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gryson Zobacz posta
    Ja mam telewizornię z eteru, tak rzadko ją oglądam, że nie opłaci mi się płacić za satelitę lub kablówkę.
    Poradzę sobie streamingiem w necie, przeżyję
    Choć od czerwca będę miał eNkę, kobieta mi się wprowadzi z dobrodziejstwem inwentarza - czyli dekoderem enki
    niestety ale nie ma lekko
    lista kanałów nc+ - tylko Polsat Sport News
    D810+N24-70/2.8+T17-50/2.8+N50/1.8+N70-210/4+SB800+...

  9. #19
    Ostatnio edytowane przez Saimon ; 15-03-2014 o 06:12
    Pozdrawiam M@rcin
    Nikon D7000 + MB-D11 I N AF-S 18-300 G ED VR I N 50 1,8D I T SP 150-600 Di VC USD I
    I Lowepro Flipside 400 AW I Olympus mju Tough 6020 I

  10. #20

    Domyślnie

    Kwalifikacje ciekawe ale dźwięk tych silników to jest jakiś dramat. Ledwo to pierdzenie słychać w porównaniu z rykiem silników z poprzednich lat to jest totalna katastrofa.
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •