Szukaj
Polsat podpisał nowy kontrakt .Jest transmisja.
http://f1.dziel-pasje.pl/F1_news-172..._w_Polsce.html
Rtl i jazda , nawet do ich języka idzie się przyzwyczaić
FX/DX/CX/www
Ja mam telewizornię z eteru, tak rzadko ją oglądam, że nie opłaci mi się płacić za satelitę lub kablówkę.
Poradzę sobie streamingiem w necie, przeżyję
Choć od czerwca będę miał eNkę, kobieta mi się wprowadzi z dobrodziejstwem inwentarza - czyli dekoderem enki![]()
Ostatnio edytowane przez gryson ; 14-03-2014 o 19:59
FX/DX/CX/www
niestety ale nie ma lekko
lista kanałów nc+ - tylko Polsat Sport News![]()
D810+N24-70/2.8+T17-50/2.8+N50/1.8+N70-210/4+SB800+...
Jest transmisja na Polsat Sport
http://www.polsatsport.pl/moto/formu...l#.UyNNTIV2cTY
Ostatnio edytowane przez Saimon ; 15-03-2014 o 06:12
Pozdrawiam M@rcin
Nikon D7000 + MB-D11 I N AF-S 18-300 G ED VR I N 50 1,8D I T SP 150-600 Di VC USD I
I Lowepro Flipside 400 AW I Olympus mju Tough 6020 I
Kwalifikacje ciekawe ale dźwięk tych silników to jest jakiś dramat. Ledwo to pierdzenie słychać w porównaniu z rykiem silników z poprzednich lat to jest totalna katastrofa.
Skontaktuj się z nami