Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32

Wątek: Transmisje F1

  1. #21

    Domyślnie

    Jak przedpisca, dźwięk silników powala, to jakby wyścig Trabantów , ale poza tym ciekawie, no i paluch chyba będzie musiał nauczyć się przegrywać, to tak na początek kilka luźnych obserwacji. Oj ciekawie będzie, ciekawie.
    Coś tam, coś tam .... i jeszcze troszkę ....

  2. #22

    Domyślnie

    zgadzam sie, dzwiek silnikow sklania do wylaczenia dzwieku w tv. cale szczescie, ze beda transmisje...

  3. #23
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Nie spac! Ogladac!

    EDIT: Pierwszy zakret i juz dwoch sie stuknelo, ogolnie miota wszystkimi jak szatan. Ten sezon moze byc niezly Vettel 15.

    EDIT: Okrazenie numer trzy - Hamilton dostal info, ze musza zrezygnowac z wyscigu, zeby oszczedzic silnik, 5 sekund pozniej powiedzieli, zeby zostal na torze
    Ostatnio edytowane przez shaolin ; 16-03-2014 o 08:12

  4. #24
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Jednak Hamilton zjechal... i koniec dla niego.

    EDIT: To Massa i Kobayashi sie stukneli na pierwszym zakrecie.

    EDIT: Vettel tez juz skonczyl i nawet zdazyl sie przebrac

    EDIT: Bottasowi wlasnie wybuchla opona, ale cisnie do garazu na golej feli

    EDIT: Kawalek tejze feli lezy na torze, kapec gdzies dalej tez, z tej okazji mamy SC na trasie
    Ostatnio edytowane przez shaolin ; 16-03-2014 o 08:27

  5. #25

  6. #26

    Domyślnie

    Było ciekawie. Dużo się działo . No i paluch OUT . I wielki szacun dla Magnusena, piękny debiut w F1.
    Coś tam, coś tam .... i jeszcze troszkę ....

  7. #27

  8. #28

    Domyślnie

    Ale się odwołali się Zobaczymy co z tego wyjdzie ostatecznie.
    FX/DX/CX/www

  9. #29

    Domyślnie

    Button zamieścił fajny obrazek u siebie na TwarzoKsiągu:

    (link jakby obrazek nie banglał->https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/...64371505_n.jpg).
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  10. #30

    Domyślnie

    udało się komuś dzisiaj oglądnąć wyścig na kanałach polsatu ?
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •