Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: Transmisje F1

  1. #1

    Domyślnie Transmisje F1

    no i co bedzie? najciekawszy sezon od lat a kibice w czarnej du**e...

    ktos transmituje? wiadomo co z polsatem? przegladam program, ale nie widac nic o f1

  2. #2
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    http://www.hisports.com/

    Oni transmituja

  3. #3

    Domyślnie

    czyli polsat nic nie wynegocjowal?

  4. #4
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    A co mnie Polsat interesuje?!

    Moze nikt im nie chce sprzedac praw do transmisji za to, ze Borowka wypacza przebieg wyscigu swoim czerstwym komentarzem

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    no i co bedzie? najciekawszy sezon od lat a kibice w czarnej du**e...

    ktos transmituje? wiadomo co z polsatem? przegladam program, ale nie widac nic o f1
    Ale za to mamy transmisje meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej.
    Tyle emocji, że F1 to pikuś przy nich.
    Ja nie rozumiem o co ci chodzi??!!??

    A tak na poważnie to: http://www.f1fanclub.pl/2014/03/gdzi...-polsce-w.html
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 16-03-2015 o 18:27 Powód: pis. (meczy->meczów)
    Cyfrowo według Nikona, analogowo według Canona.

  6. #6

    Domyślnie

    podobno polsat jeszcze negocjuje. dzis ma byc wiadomo co i jak...

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    podobno polsat jeszcze negocjuje. dzis ma byc wiadomo co i jak...
    Podobno.
    Ja bym jednak na nich nie liczył.
    Olewają klientów na całej lini i nie tylko w zakresie F1.
    Polsat cyfrowy to oferta dla przedstawicieli idiokracji bez gustu, łykających każdy szajs i masochistów oglądających wspomniane relacje z meczy reprezentacji.
    Cyfrowo według Nikona, analogowo według Canona.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Krzysiek B Zobacz posta
    Polsat cyfrowy to oferta dla przedstawicieli idiokracji bez gustu,
    uff nie zalapuje sie...

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    uff nie zalapuje sie...
    A ze sportu to u nich można pooglądać "cyrk wasilewskiego" , w którym nasi "dzielni" bokserzy obijają węgierskich kelnerów albo dziadków na emeryturze patrz Wawrzyk vs Botha.
    Postępująca idiokracja panowie.
    Cyfrowo według Nikona, analogowo według Canona.

  10. #10

    Domyślnie

    Na transmisję w Polsacie nie ma co liczyć oni wolą kolejna telenowele czy taniec du.. na lodzie. Jest jakiś kanał na UPC, który transmituje F1? Dla mnie może nawet w języku Apaczów bo ten polski komentarz i tak był gówno warty.

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    http://www.hisports.com/
    Oni transmituja
    Ta kitajska strona się nawet nie otwiera

    Jeżeli chodzi o transmisje online to czasem oglądam w robocie tej strony.
    http://gofirstrow.eu/sport/motosport.html

    Znalazłem też taki serwis
    http://nowwatchtvlive.com/2011/07/al...nglish-online/

    Tego typu transmisja jest ok na lapku, kompie w pracy czy telefonie ale już na większym ekranie jest nędza
    i trudno nawet czasy okrążeń odczytać. Zna ktoś stronę, na której jest streaming w HD może być nawet płatny jak cena nie będzie przegięta.
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •