no i co bedzie? najciekawszy sezon od lat a kibice w czarnej du**e...
ktos transmituje? wiadomo co z polsatem? przegladam program, ale nie widac nic o f1![]()
Szukaj
no i co bedzie? najciekawszy sezon od lat a kibice w czarnej du**e...
ktos transmituje? wiadomo co z polsatem? przegladam program, ale nie widac nic o f1![]()
侍
http://www.hisports.com/
Oni transmituja![]()
A co mnie Polsat interesuje?!![]()
Moze nikt im nie chce sprzedac praw do transmisji za to, ze Borowka wypacza przebieg wyscigu swoim czerstwym komentarzem![]()
Ale za to mamy transmisje meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej.
Tyle emocji, że F1 to pikuś przy nich.
Ja nie rozumiem o co ci chodzi??!!??
A tak na poważnie to: http://www.f1fanclub.pl/2014/03/gdzi...-polsce-w.html
Ostatnio edytowane przez ekonet ; 16-03-2015 o 18:27 Powód: pis. (meczy->meczów)
Cyfrowo według Nikona, analogowo według Canona.
podobno polsat jeszcze negocjuje. dzis ma byc wiadomo co i jak...
侍
Cyfrowo według Nikona, analogowo według Canona.
Na transmisję w Polsacie nie ma co liczyć oni wolą kolejna telenowele czy taniec du.. na lodzie. Jest jakiś kanał na UPC, który transmituje F1? Dla mnie może nawet w języku Apaczów bo ten polski komentarz i tak był gówno warty.
Ta kitajska strona się nawet nie otwiera
Jeżeli chodzi o transmisje online to czasem oglądam w robocie tej strony.
http://gofirstrow.eu/sport/motosport.html
Znalazłem też taki serwis
http://nowwatchtvlive.com/2011/07/al...nglish-online/
Tego typu transmisja jest ok na lapku, kompie w pracy czy telefonie ale już na większym ekranie jest nędza
i trudno nawet czasy okrążeń odczytać. Zna ktoś stronę, na której jest streaming w HD może być nawet płatny jak cena nie będzie przegięta.
Skontaktuj się z nami