Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: statyw FIRST

  1. #11

    Domyślnie


    jeśli chodzi o tą Bilorę to jest to całkiem sensowny statyw, nawet robiłem jego zdjęcia do katalogów , podobnie zresztą jak te Firsty, nie są to może Manfrotto, ale jak na swoją cenę nie są złe
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Erie Zobacz posta

    jeśli chodzi o tą Bilorę to jest to całkiem sensowny statyw, nawet robiłem jego zdjęcia do katalogów , podobnie zresztą jak te Firsty, nie są to może Manfrotto, ale jak na swoją cenę nie są złe
    mi tu wcale nie chodzi o jakość a funkcjonalność. jak już napisałem statyw nie spełniał swojego zadania ponieważ nie trzymał poziomu. proste.


    ps. w FJ dalej kupuje. ale już nie statywy
    D200+N 50mm f/1.8+SB-800.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bachol Zobacz posta
    mi tu wcale nie chodzi o jakość a funkcjonalność. jak już napisałem statyw nie spełniał swojego zadania ponieważ nie trzymał poziomu. proste.


    ps. w FJ dalej kupuje. ale już nie statywy
    Musiałeś trafić na jakieś nie teges egzemplarze , w czasie focenia ich miałem w domu tyle sztuk, że aż Żona groziła, że je wszystkie razem ze mną przez okno wywali i wszystkie trzymały poziom.
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  4. #14

    Domyślnie

    hmmm a może Gold Photo?
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kronos28 Zobacz posta
    hmmm a może Gold Photo?
    Też myślałem o GoldPhoto,ale ten oglądałem "na żywo" i sprawiał bardzo korzystne wrażenie dlatego pytam o niego (statyw FIRST)
    D300s,T17-50,SB-800

  6. #16

    Domyślnie

    o ten (albo któryś z rodziny) Ci chodzi?

    szkoda, że to już nie to samo forum...

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Erie Zobacz posta
    o ten (albo któryś z rodziny) Ci chodzi?

    Tak Erie!Z tym że tam były dwa, mniejszy i większy (co dziwne nie było na nich żadnych numerów,albo ja nie dojrzałem) i spodobał mi się ten większy,na mój gust całkiem stabilny.
    D300s,T17-50,SB-800

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek Wrzesińsk Zobacz posta
    Tak Erie!Z tym że tam były dwa, mniejszy i większy (co dziwne nie było na nich żadnych numerów,albo ja nie dojrzałem) i spodobał mi się ten większy,na mój gust całkiem stabilny.
    powiem tak, nie są one złe, nie jest co co prawda światowa czołówka, ale całkiem porządne statywy - miałem w domku wszystkie modele i nie było z nimi problemów opisywanych powyżej przez Bachola - lekkie i jednocześnie stabilne, obracana kolumna do zdjęć z perspektywy żabiej, piankowe osłony aby na zimnie nie przywierać rękami do statywu itd... dobra konczę, bo już i tak reklamę za dużą robię
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Erie Zobacz posta
    powiem tak, nie są one złe, nie jest co co prawda światowa czołówka, ale całkiem porządne statywy - miałem w domku wszystkie modele i nie było z nimi problemów opisywanych powyżej przez Bachola - lekkie i jednocześnie stabilne, obracana kolumna do zdjęć z perspektywy żabiej, piankowe osłony aby na zimnie nie przywierać rękami do statywu itd... dobra konczę, bo już i tak reklamę za dużą robię
    Dzięki Erie! Takie też odniosłem wrażenie!(chodzi mi o statyw a nie reklamę )Pozdrawiam-Jacek
    D300s,T17-50,SB-800

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •