jeśli chodzi o tą Bilorę to jest to całkiem sensowny statyw, nawet robiłem jego zdjęcia do katalogów, podobnie zresztą jak te Firsty, nie są to może Manfrotto, ale jak na swoją cenę nie są złe
Szukaj
jeśli chodzi o tą Bilorę to jest to całkiem sensowny statyw, nawet robiłem jego zdjęcia do katalogów, podobnie zresztą jak te Firsty, nie są to może Manfrotto, ale jak na swoją cenę nie są złe
szkoda, że to już nie to samo forum...
hmmm a może Gold Photo?![]()
|D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
Pozdrawiam Tomek Kić
o ten (albo któryś z rodziny) Ci chodzi?
szkoda, że to już nie to samo forum...
powiem tak, nie są one złe, nie jest co co prawda światowa czołówka, ale całkiem porządne statywy - miałem w domku wszystkie modele i nie było z nimi problemów opisywanych powyżej przez Bachola - lekkie i jednocześnie stabilne, obracana kolumna do zdjęć z perspektywy żabiej, piankowe osłony aby na zimnie nie przywierać rękami do statywu itd... dobra konczę, bo już i tak reklamę za dużą robię![]()
szkoda, że to już nie to samo forum...
Skontaktuj się z nami