Ostatnio kupowałem w FOTOJOKERZE obiektyw i wpadł mi w oczy statyw FIRST OPTICA,czy coś tak,otórz wyglądał całkiem przyzwoicie,dość sztywne nogi,metalowa głowica,całość dobrze spasowana,bez luzów,sprawiał solidne wrażenie,cena 349zł.Mam pytanie do szanownych użytkowników forum:czy ktoś używał lub używa taki statyw i jak on się sprawuje?I jaka jest relacja jakość-cena?Wart tych pieniędzy?Ja potrzebuję statywu nieczęsto,głównie wycieczki,więc rozmiar ma znaczenie i waga też,a zakładać będę to co w stopce.Pozdrawiam!Jacek.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami