Witam
Mam pytanie: Zacząłem zabawę z rawami, mam program ViewNX2. Poddałem obróbce plik, między innymi kadrowaniu i skonwertowałem do Jpg. Ku mojemu zdziwieniu "macierzysty" raw również został skadrowany. Jak wyeksportować do Jpg żeby "oryginał" pozostał w pierwotnej postaci?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami