Szukaj
Chyba to ze wzgledu na nadpisane informacje dotyczace obrobki.
To jest właśnie jedna z rzeczy, która mnie wkurzała przy użytkowaniu softu nikona. Obrobisz 100 zdjęć i NEFy zajmują dużo więcej miejsca na dysku niz po zgraniu z aparatu. Wole rozwiązanie Adobe, które jest znacznie lepsze bo wszystkie ustawiania zapisuje w oddzielnym pliku zajmującym kilka kilobajtów nie zmieniając rozmiarów plików NEF.
Dzięki śliczne. Moje gapowe. Reset na samym dole jest nieaktywny, ale pod cropem i filtrem działa. Trochę wstyd...jeszcze raz wielkie dzieki.
Skontaktuj się z nami