Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 46

Wątek: Fototechnikum

  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar Gimbus
    Dołączył
    05 2013
    Miasto
    Jastrzębie-Zdrój
    Posty
    29

    Domyślnie Fototechnikum

    Cześć, uczęszczam teraz do trzeciej klasy gimnazjum i za kilka miesięcy będę stać przed wyborem szkoły średniej. Interesuje mnie fototechnikum.
    Co prawda nie jest to forum o takiej tematyce, ale może znajdą się osoby które uczęszczały lub miały styczność z taką szkołą. Przechodząc do pytania; czego konkretnie można się tam nauczyć i przede wszystkim czy warto iść w tym kierunku? Z góry dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam.
    N D90 + N18-105 + T90 2.8 / C 400D / 12XP + TTL + Beroflex 35 2.8 + Pentacon 50 1.8 + Beroflex 135 2.8 + Jupiter-M21 + Nisisin 26-T / Lubitel 166B / Polaroid 600

  2. #2

    Domyślnie

    A co chcesz w życiu robić?
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar Gimbus
    Dołączył
    05 2013
    Miasto
    Jastrzębie-Zdrój
    Posty
    29

    Domyślnie

    Zastanawiałem się nad operatorem/fotografem. (tylko czy można się z tego utrzymać?)
    N D90 + N18-105 + T90 2.8 / C 400D / 12XP + TTL + Beroflex 35 2.8 + Pentacon 50 1.8 + Beroflex 135 2.8 + Jupiter-M21 + Nisisin 26-T / Lubitel 166B / Polaroid 600

  4. #4

    Domyślnie

    Fajny masz nick. Taki szczery

  5. #5
    Oszczędny w słowach Awatar Gimbus
    Dołączył
    05 2013
    Miasto
    Jastrzębie-Zdrój
    Posty
    29

    Domyślnie

    Trochę samokrytyki jeszcze nikomu nie zaszkodziło.

    Naprawdę nikt nie miał styczności z taką szkołą?
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 14-01-2014 o 15:40 Powód: łączenie wielokrotnego wpisu.
    N D90 + N18-105 + T90 2.8 / C 400D / 12XP + TTL + Beroflex 35 2.8 + Pentacon 50 1.8 + Beroflex 135 2.8 + Jupiter-M21 + Nisisin 26-T / Lubitel 166B / Polaroid 600

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gimbus Zobacz posta
    Zastanawiałem się nad operatorem/fotografem. (tylko czy można się z tego utrzymać?)
    Można. Jesli masz talent, jesteś uparty, pracowity, masz siłę przebicia. Szkoła ma tu znikome znaczenie. Kilka tygodni pod okiem prawdziwego mistrza w fachu da Ci więcej, niż 4 lata szkoły. Konkretnie ze szkołą wskazaną przez Ciebie nie miałem styczności, ale jak czasami czytam program nauczania niektórych wynalazków podających się za uczelnie, to mi ręce opadają.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  7. #7
    Oszczędny w słowach Awatar Gimbus
    Dołączył
    05 2013
    Miasto
    Jastrzębie-Zdrój
    Posty
    29

    Domyślnie

    Dziękuje za konstruktywną odpowiedz. Jeżeli taka szkoła to strata czasu, to w takim razie w jakim kierunku się kształcić żeby osiągnąć coś w tej materi?
    N D90 + N18-105 + T90 2.8 / C 400D / 12XP + TTL + Beroflex 35 2.8 + Pentacon 50 1.8 + Beroflex 135 2.8 + Jupiter-M21 + Nisisin 26-T / Lubitel 166B / Polaroid 600

  8. #8

    Domyślnie

    trudno rozpatrywać to teoretycznie, szkoła szkole nierówna, powiedz może z jakiego miasta jesteś, to łatwiej będzie coś doradzić

  9. #9
    Oszczędny w słowach Awatar Gimbus
    Dołączył
    05 2013
    Miasto
    Jastrzębie-Zdrój
    Posty
    29

    Domyślnie

    Myślałem o tej szkole: http://www.zs2zory.pl/
    Edit: mieszkam 20 km od niej.
    N D90 + N18-105 + T90 2.8 / C 400D / 12XP + TTL + Beroflex 35 2.8 + Pentacon 50 1.8 + Beroflex 135 2.8 + Jupiter-M21 + Nisisin 26-T / Lubitel 166B / Polaroid 600

  10. #10
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Po takiej szkole bedziesz mogl co najwyzej robic w labie... do zostania profoto trzepiacego gruby hajs nie potrzebujesz papierow tylko samozaparcia, ciezkiej pracy i troche szczescia.

    Taka szkola da Ci (a przynajmniej powinna dac) wiedze z historii foto, chemii, troche teorii foto, przy okazji moze zobaczysz kilka bardziej znanych zdjec na zajeciach, itp...

    Jezeli chcesz na powaznie isc w ta strone to celuj w filmowki, ale to raczej akcja po technikum/liceum... wiec jeszcze masz chwile, zeby sie rozejrzec

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •