Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 46

Wątek: Tryb A i S.

  1. #21

    Domyślnie

    Zdjęcia wstawiaj bezpośrednio w poście poprzez jakąś stronę hostingującą obrazki. Nikomu nie chce się ściągać z jakiś serwerów.
    D90/N50 1.8D/T17-50 2.8/Nissin Di622 MII

  2. #22

    Domyślnie

    Serdecznie przepraszam trudno gdzie je wgrać na jakąś stronę hostingującą z powodu wielkości zdjęć. Ale udało mi się taką stroną znaleźć w internecie, zdjęcie pierwsze


    oraz drugie zdjęcie

    .

  3. #23

    Domyślnie

    Poczytaj najpierw to:
    http://forum.nikoniarze.pl/faq.php
    D90/N50 1.8D/T17-50 2.8/Nissin Di622 MII

  4. #24

    Domyślnie

    Zmień wielkość zdjęć do regulaminowych
    D750 ll S35/1,4 ART ll S135/1,8 ART ll N24-70 2,8 ll S70-200 OS ll SB-700 ll

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Przemek80 Zobacz posta
    Zdjęcia wstawiaj bezpośrednio w poście poprzez jakąś stronę hostingującą obrazki. Nikomu nie chce się ściągać z jakiś serwerów.
    Święte słowa...
    Nikon

  6. #26

    Domyślnie

    Przepraszam bardzo już zmieniam. Pierwsze zdjęcie http://img703.imageshack.us/img703/6323/yf4c.jpg oraz drugie zdjęcie http://img6.imageshack.us/img6/8996/b6m9.jpg.

  7. #27

    Domyślnie

    Kolejne dwa zdjęcia w trybie A. Proszę o opinie i o ocenę tych zdjęć.

    http://img837.imageshack.us/img837/718/zsp2.jpg

    http://img21.imageshack.us/img21/7891/35e6.jpg

  8. #28

    Domyślnie

    te zdjecia sa bezsensu



    nie uraź sie, tryb A używamy by prawidlowo naswietlic zdjecie bo z tego trybu jest najłatwiej ustawia sie jakas przyslone np. F3.5 albo F8 i reszte robi aparat, my tylko musimy obserwowac jaki aparat ustawia czas tylko po to zeby nie dobrac za dlugiego czasu aby nie poruszyc zdjecia. Tryb A takze daje kontrole nad glebia ostrosci, wyjdz na spacer z psem na pola i zrob zdjecie takie, aby na zdjeciu byl ostry i wyrazny pies 1 metr przed Toba i rownoczesnie drzewa gdzies okolo 1 kilometra dalej a jak to zrobic? przeczytaj poradnik ktory podal Ci mamut54
    aha zdjecie ktore wkleiles sa poprawne bo nieporuszone, lecz to co przedstawiaja woła o pomstę do nieba
    D7100 D750 , N70-300VR, N35 1.8, Di622 II, T150-600g1, n50/1.4, 2xYN685+622tx, N24/1.8, N18-35, N85/1.8 + klamoty lol ...mala galeria flickr

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lortek Zobacz posta
    te zdjecia sa bezsensu



    nie uraź sie, tryb A używamy by prawidlowo naswietlic zdjecie bo z tego trybu jest najłatwiej ustawia sie jakas przyslone np. F3.5 albo F8 i reszte robi aparat, my tylko musimy obserwowac jaki aparat ustawia czas tylko po to zeby nie dobrac za dlugiego czasu aby nie poruszyc zdjecia. Tryb A takze daje kontrole nad glebia ostrosci, wyjdz na spacer z psem na pola i zrob zdjecie takie, aby na zdjeciu byl ostry i wyrazny pies 1 metr przed Toba i rownoczesnie drzewa gdzies okolo 1 kilometra dalej a jak to zrobic? przeczytaj poradnik ktory podal Ci mamut54
    aha zdjecie ktore wkleiles sa poprawne bo nieporuszone, lecz to co przedstawiaja woła o pomstę do nieba
    Dlaczego twierdzisz że zdjęcia są bez sensu i jakie zdjęcia mają sens. Co do zdjęć to według Ciebie w jakim trybie powiłem te dwa zdjęcia robić.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Krzychumag Zobacz posta
    Dlaczego twierdzisz że zdjęcia są bez sensu i jakie zdjęcia mają sens. Co do zdjęć to według Ciebie w jakim trybie powiłem te dwa zdjęcia robić.
    A no są bez sensu - jaka to różnica, czy to w trybie A, S, P czy M ??

    To jaki tryb się używa zależy od własnego widzimisie i własnej wygody... To jakiej przesłony się użyje - zależy od tego co i jak chce się na zdjęciu pokazać...

    A Ty uważasz zapewne, że te tryby robią różne zdjęcia.

    Poza tym wrzucasz tu pierwsze lepsze pstryki i oczekujesz oceny... tylko nikt nie wie oceny czego...

    Wszystkie te zdjęcia wg. mnie nadają się do kosza i niczego więcej, bo nic sobą nie prezentują. A jak nadal nie wiesz jak działa aparat, to może czas wziąć do jednej ręki instrukcję, albo książkę prawiącą o zasadach dopierania parametrów ekspozycji, a w drugą aparat i się uczyć.

    Jak uznasz, że już bardzo dobrze zrozumiałeś co jest w napisane w tej lekturze, to zacznij robić zdjęcia czegoś, kogoś, w jakimś konkretnym celu... a nie po to aby coś tam pstryknąć.

    A jak uznasz, że te tryby PSAM są zbyt skomplikowane, to przełącz na zielony i po kłopocie.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •