Szukaj
hmmmm a jak wejść w to safe mode?
Jak wciskam F8 to pojawia się czarny ekran z tymi możliwościami wyboru.
pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei
Gerard właśnie tak zrobiłem
Tak dokładnie- tryb awaryjny to safe mode![]()
pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei
jeeeeeeaaaaa.... połowicznie
teraz działa ale rozdzielczość maksjakaś mała...
pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei
Ładna ksywka
No powoli jakieś światełko w dup... wróć - w tunelu widać![]()
pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei
Jak już jakieś sterowniki się zassają z windows update (te poprzez wybranie aktualizuj sterownik) to polecałbym zassanie najnowszych stąd AMD Graphics Drivers and Software. Jeżeli po zainstalowaniu najnowszych ze strony AMD, zawsze będziesz mógł przywrócić poprzedni przez "Rollback previous driver" (we właściwościach karty graficznej w menadżerze urządzeń, nie wiem jak to jest w wersji PL). Powodzenia![]()
Ostatnio edytowane przez FHR ; 25-11-2013 o 00:49 Powód: "z tąd"
Skontaktuj się z nami