Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 45
  1. #21

  2. #22

    Domyślnie

    hmmmm a jak wejść w to safe mode?
    Jak wciskam F8 to pojawia się czarny ekran z tymi możliwościami wyboru.
    pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pgaik Zobacz posta
    hmmmm a jak wejść w to safe mode?
    Jak wciskam F8 to pojawia się czarny ekran z tymi możliwościami wyboru.
    Niestety nie znam terminologi polskiej. Chyba chodzi o tryb awaryjny?
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  4. #24

    Domyślnie

    Gerard właśnie tak zrobiłem


    Tak dokładnie- tryb awaryjny to safe mode
    pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pgaik Zobacz posta
    Gerard właśnie tak zrobiłem


    Tak dokładnie- tryb awaryjny to safe mode
    i dalej jak na filmie z menadżera urządzeń usunąłeś, itd. ?
    pomogło ?

  6. #26

    Domyślnie

    jeeeeeeaaaaa.... połowicznie
    teraz działa ale rozdzielczość maksjakaś mała...
    pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pgaik Zobacz posta
    A Ty co taki "gaik" ? Z nazwiska?
    Gaik to ksywka, przypadkowa zbieżność z Twoim nazwiskiem

    To jak działa to teraz proponowałbym prawy klik na karcie graficznej w menadżerze urządzeń i wybrać aktualizuj sterownik (zakładam, żę do sieci podpięty jest).

  8. #28

    Domyślnie

    Ładna ksywka
    No powoli jakieś światełko w dup... wróć - w tunelu widać
    pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pgaik Zobacz posta
    jeeeeeeaaaaa.... połowicznie
    teraz działa ale rozdzielczość maksjakaś mała...
    To teraz poszukaj nowy sterownik do karty i zainstaluj.
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  10. #30

    Domyślnie

    Jak już jakieś sterowniki się zassają z windows update (te poprzez wybranie aktualizuj sterownik) to polecałbym zassanie najnowszych stąd AMD Graphics Drivers and Software. Jeżeli po zainstalowaniu najnowszych ze strony AMD, zawsze będziesz mógł przywrócić poprzedni przez "Rollback previous driver" (we właściwościach karty graficznej w menadżerze urządzeń, nie wiem jak to jest w wersji PL). Powodzenia
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 25-11-2013 o 00:49 Powód: "z tąd"

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •