coś w tym temacie ? ktoś jedzie ? wspólna podróż ?
Szukaj
coś w tym temacie ? ktoś jedzie ? wspólna podróż ?
Będę jechał z Warszawy.
Manfred, jakim poleconym...? Ja dostałem mailem; myślisz, że nie będzie ważne?![]()
Ja jeżdżę 180, to może się wyrównać :P
Ja też się wybieram z Gliwic, tylko nie wiem czy będę miał auto do dyspozycji, jakieś propozycje![]()
trochę gratów
Skontaktuj się z nami