Kto się wybiera z małopolski tak aby partycypować w kosztach?
Szukaj
Zobaczymy kto się załapie - jest tylko 47 miejsc...
Byłem na ostatnim, również w Rynie - polecam))
..: F O T O P :..
NIKON SYSTEM PRO..... i w głowie marzeń 100...
Wygląda na to, że tak, we własnym zakresie tylko dojazd i powrót.
FOTOP - coś ciekawego na takiej konferencji?
Eee, jak nie rozdają D4, to nie jadę![]()
To tam znajdziesz. Np nocleg w pojedynczej celi, a nie w pokoju hotelowym. Basen, piękna okolica również jesienią, świetne żarcie i kręte drogi dojazdowe. Hotel w dawnym klasztorze krzyżackim, drugim co do wielkości w Polsce. No i straszy trochę coś po nocach, ale na bogato
i to bardzo.
Skontaktuj się z nami