kilka tygodni temu sprzedalem mojego Nikona D50 Z obiektywem KIT-owym i dzisiaj zadzwonil do mnie kupujace ze ma z nim problem. Od czasu do czasu pojawia mu sie napis err na wyswietlaczu. Pomaga wylaczenie i ponowne wlaczenie aparatu. Pytanie co moze byc tego przyczyna. Niestety nie mam zbyt wiele informacji o tym co sie dzialo z D50 przez okres od dnia sprzedazy. Do momentu wyslania go (wysylka kurierem) nigdy nie zdarzyl mi sie taki problem i aparat chodzil bezawaryjnie. Z dokumentacji niewiele wynika, poza tym ze trzeba wyslac do serwisu Nikona.
Ps. Z gory dzieki za info
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami