Witam. Jestem w miare poczatkujacy i mam problem z korpusem Nikon D4. Praktycznie na kazdym zdjeciu widoczne sa znaczne szumy czy to przy iso 2000 czy przy iso 500. Prosze o pomoc gdzie robie blad.Przeciez ten korpus ma byc super...i mial radzic sobie z takimi sprawami.
Pozdrawiam.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami