Szukaj
Pozdrawiam, Karol.
Jak pisałeś że masz 700 zł
To kup nawigację za 200 zł (np Goclevera 5") i za 500 zł tableta (np. była ciekawa propozycja w biedronce 9,7").
jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom
Piekne dzieki Panowie - poczytam troszke o Waszych propozycjach i kupuje.
"Amatorzy zbudowali Arke, Profesjonalisci Titanica..."
A co Ci w gugle mapsach nie pasuje?
Pozdrawiam.
A można ustawiać "przez"?
Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć
mając odpaloną mapę wchodzimy w ustawienia i tam jest opcja "udostępnij łoflajn" i palcem zaznaczamy interesujący nas fragment mapy zerkając na ilość miejsca jakie zajmie na naszym urządzeniuale czy w ten sposób zapiszemy całą Polskę nie wiem...
D90 + N35-80 + S75-300 +H58 +N50 +SB700
Przez chwilę wyznaczając trasę musisz mieć internet, dalej może nawigować już bez. Działa OK, ale najlepiej też mieć mapę offline typu Navigon.
Nikon
Skontaktuj się z nami