urządzenie mniej istotne niż program do nawigacji ja polecam Automape korzystam już ponad 2 lata na jakimś Larku z ańszych urządzeń mogę polecić jeszcze Goclevera 500plus lub 505 odradzam natomiast mante(4 calowe nie pamietam modelu ale masakra jeśli chodzi o działanie ekranu na dotyk) podobnie navroad (model z wideorejestratorem...strasznie tnie juz w menu urządzenia)
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami