Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38

Wątek: gps do auta

  1. #11

    Domyślnie

    urządzenie mniej istotne niż program do nawigacji ja polecam Automape korzystam już ponad 2 lata na jakimś Larku z ańszych urządzeń mogę polecić jeszcze Goclevera 500plus lub 505 odradzam natomiast mante(4 calowe nie pamietam modelu ale masakra jeśli chodzi o działanie ekranu na dotyk) podobnie navroad (model z wideorejestratorem...strasznie tnie juz w menu urządzenia)

  2. #12

    Domyślnie

    moze to zainteresuje autora watku: http://www.ibood.com/pl/pl/
    Mio Spirit 687 LIVE TMC: nawigacja i komunikacja za 399
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  3. #13

    Domyślnie

    dzieki za cynk, widze ze cena dobra w porownaniu do allegro. zamowilem
    .

  4. #14

    Domyślnie

    spoko
    zamawiales z nl czy pl?
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  5. #15

    Domyślnie

    z pl, musze zmienic to "nl" bo juz jakies pol roku jestem w polsce.
    .

  6. #16

    Domyślnie

    Mio Spirit ma tę wadę, że ciężko "wydobyć" Windowsa żeby zainstalować mapę. Bo sama mapa Mio to dno, żenada, pomyłka i w ogóle. Np. do dzisiaj nie ma w niej np. autostradowej obwodnicy Wrocławia. O bardziej szczegółowych drogach nawet nie wspominam. Jedyną zaletą Mio jest dosyć dobre wykonanie i jasny ekran. Jednak ta jasność to jedyna zaleta tego wyświetlacza - rozdzielczość i szczegółowość na poziomie Manty za 199 zł. Mam taką nawigację bo wziąłem ją z sentymentu do marki za punkty ze stacji. Jednak obecne Mio to dno w porównaniu z urządzeniami jaki kiedyś tworzyli.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  7. #17

    Domyślnie

    Nokia Lumia 710 za 89 funciakow (na karte pre-paid) + Nokia Drive (mapy off-line). Ostanio z jej pomoca przejechalem ponad 3000km po Europie.
    Ostatnio edytowane przez gALL ; 14-10-2012 o 11:00

  8. #18

    Domyślnie

    Panowie,

    Doradzcie,
    Szukam gpsu na Europe - Polska + Chorwacja i Wlochy (wakacje) ALE chce zeby miala fukncje odtwarzania filmow, najlepiej jakby film wrzucic na karte i odtworzyc dziecku po drodze do dziadkow.

    Jest takie cos w rozsadnych pieniadzach ?
    DVD samochodowe odpada, pytalem o ekrany w zaglowkach w jednym sklepie ale jak sie Pan rozpedzil to bym chyba D600 za to kupil.

    Koszta najlepiej 500-700 plnow - moze byc ciut wiecej

    "Amatorzy zbudowali Arke, Profesjonalisci Titanica..."

  9. #19

    Domyślnie

    A kup tableta z gps i mapami za 550 zł ferguson s3 lub goclever t76gps tv.

  10. #20

    Domyślnie

    Praktycznie każda nawigacja na Windows ma odtwarzacz filmów. Nowsze konstrukcje mają już rozdzielczość 480x800, na której naprawdę dobrze widać (choć dziecku nie przeszkadza nawet 320x240). Np. GoClever 500 plus za ok 200 zł (a o mapy europy nietrudno się postarać).

    Tyle, że potrzebujesz dwóch takich urządzeń, bo nie da się jednocześnie oglądać i nawigować.
    Z6III + N 14-30/4, N24-120/4, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8 + TC 1,4x, N 24-200, V 20/2.8, V 24/1.8, N 40/2.0, TT 75/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + N 24-70/2.8, N 50/1.8G.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5, Z6II

    moje pstryki, na fejsie, instagram

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •