Poleccie jakis sprawdzony gps do auta. Priorytetem jest duzy i czytelny wyswietlacz oraz wbudowane mapy europy. Tyle tego jest ze ciezko sie na cos zdecydowac.
Szukaj
Poleccie jakis sprawdzony gps do auta. Priorytetem jest duzy i czytelny wyswietlacz oraz wbudowane mapy europy. Tyle tego jest ze ciezko sie na cos zdecydowac.
.
Ja mam Modecom'a i jestem zadowolony. Tyle ze soft organizujesz we wlasnym zakrecie bo samo urzadzenie go nie posiada. Na moim chodzi i TT i AM i IGO z czego glownie to ostatnie.
TomTom nie ma sobie rownych.
D4,D700+grip,N14-24&24-70&70-200/2.8,50/1.4g,85/1.4g,sb-900
TOM TOM w Europie daje radę. W Polsce AutoMapa przez wielu chwalona, też jeździłem na AM i było ok. TOMTOMA koniecznie czarnego weź (z IQ ROUTES)
Z8 | S 24 1.4 ART | 35+50+135 1.8 S | FTZ II | SB700
Było D90 | D7100 | 2 x D750 | Z6 II
Mam na takiego GPSa budżet ~1000 zł (kochana UE!), mogę dołożyć, zależy mi bardziej na Europie niż Polsce. Szukam urządzenia z aktualizacjami darmowymi na jakiś czas. Jestem w tym zielony. Pomoże ktoś?
tomtom GO LIVE Europe maja w tej chwili promocyjne dozywotnie aktualizacje map.
D4,D700+grip,N14-24&24-70&70-200/2.8,50/1.4g,85/1.4g,sb-900
Swoją przygodę od nawigacji zaczynałem od TomTom'a - bardzo fajnie wspominam tą nawigację.
1,5 roku temu przesiadłem się na urządzenie firmy Becker + Automapa i również chwalę sobie. Konkretnie chodzi o model Becker Z 089 wyświetlacz 4'3 także wszystko ładnie widać (2 lata temu w euro za 999zł z automapą). Zarówno TT jak i AM to bardzo dobre mapy, kwestia przyzwyczajenia się![]()
Ja używam Sygica w telefonie, który działa na mapach TomTom i nie mogę narzekać, nawet wolę od Automapy, którą również testowałem.
Skontaktuj się z nami