Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Olenka

  1. #11

    Domyślnie

    Całkiem sympatyczny secik, choć zbyt wiele tych krat. Dodatkowo trochę zwróciłbym uwagę na piony i poziomy np. 1 i 6.

    Faworyt to 8a....

  2. #12

    Domyślnie

    Bardzo fajna sesja. Fajne kolorki - co to za crossik jeśli nie tajemnica?
    D750, N50/1.8G, N35/2.0D, N70-200 VRII, SB-900 /.................... Sony A7II, S28/2.0, Zeiss 55/1.8, Helios 44 ....................... / EIZO CS240.

    http://www.warszawa-fotograf.pl/

  3. #13

    Domyślnie

    Gdzie takie miejsce w Rzeszowie mamy? Intrygujące
    A modelka mi znajoma

  4. #14

    Domyślnie

    bardzo się podoba, ja bym nic nie zmieniał 8 w kolorze lepiej wygląda....
    d5100 /T70-300 USD

  5. #15

    Domyślnie

    Dziękuje wszystkim za opinie i cenne uwagi
    Cytat Zamieszczone przez PaulGilbert Zobacz posta
    Bardzo fajna sesja. Fajne kolorki - co to za crossik jeśli nie tajemnica?
    kilka filtrów nałożonych na siebie:coś w kolorze sepii oraz czerwonego.Działanie filtrów podbite w cieniach.
    A miejscówka taką mamy w parku w Tyczynie

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •