Całkiem sympatyczny secik, choć zbyt wiele tych krat. Dodatkowo trochę zwróciłbym uwagę na piony i poziomy np. 1 i 6.
Faworyt to 8a....![]()
Szukaj
Całkiem sympatyczny secik, choć zbyt wiele tych krat. Dodatkowo trochę zwróciłbym uwagę na piony i poziomy np. 1 i 6.
Faworyt to 8a....![]()
Bardzo fajna sesja. Fajne kolorki - co to za crossik jeśli nie tajemnica?
D750, N50/1.8G, N35/2.0D, N70-200 VRII, SB-900 /.................... Sony A7II, S28/2.0, Zeiss 55/1.8, Helios 44 ....................... / EIZO CS240.
http://www.warszawa-fotograf.pl/
Gdzie takie miejsce w Rzeszowie mamy? Intrygujące
A modelka mi znajoma![]()
bardzo się podoba, ja bym nic nie zmieniał 8 w kolorze lepiej wygląda....
d5100 /T70-300 USD
Skontaktuj się z nami