Szukaj
aż tak fatalnieże nie ma o czy pisać...
Bardzo dobrze zrobione. Modelka bardzo ładnie naturalnie zagrała. 4,7 i 8 do koncepcji nie pasują, ale mimo to, są to dobre foty. Miło się ogląda że tak to ujmę![]()
Fuji
2. mi się bardzo podoba ale... bez krat byłoby chyba jeszcze lepiej.
Ciekawi mnie też 8. ale w kolorze...
Nikon
Bardzo fajnie Ci to wyszło i ciekawy pomysł z tymi kratami, znaczy bramą
Fot. 7 moim zdaniem za mocno poświecone.
"Nikon"
Nie jest źle, ale odnoszę jakieś dziwne wrażenie, że mogłeś lepiej, bo: modelka zjawiskowa, fajnie ubrana; miejsce chyba z potencjałem.... a uparłeś się na te kraty...![]()
Dziękuje za odwiedziny i cenne uwagi i komentarze.
Zaspokoję ciekawość kolegi Andrzej1974 odnośnie 8 w kolorze
D90 || N18-105 || N35 2.0D || N50 1.4D || J135 3.5
2 bardzo miodna, można nawet przeżyć te kraty
D300s//D80//17-55 2.8//80-200 2.8//85 1.8
8a bardzo dobrze to wygląda. Całość również przyjemna dla oka.
Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
Skontaktuj się z nami