Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Olenka

  1. #1

    Domyślnie Olenka

    Przedstawiam kilka kadrów z sesji z Olenką.Jak zwykle proszę o opinie i krytykę co można zmienić na przyszłość


  2. #2

    Domyślnie

    aż tak fatalnie że nie ma o czy pisać...

  3. #3

    Domyślnie

    Bardzo dobrze zrobione. Modelka bardzo ładnie naturalnie zagrała. 4,7 i 8 do koncepcji nie pasują, ale mimo to, są to dobre foty. Miło się ogląda że tak to ujmę
    Fuji

  4. #4

    Domyślnie

    2. mi się bardzo podoba ale... bez krat byłoby chyba jeszcze lepiej.

    Ciekawi mnie też 8. ale w kolorze...
    Nikon

  5. #5

    Domyślnie

    Bardzo fajnie Ci to wyszło i ciekawy pomysł z tymi kratami, znaczy bramą
    Fot. 7 moim zdaniem za mocno poświecone.
    "Nikon"

  6. #6

    Domyślnie

    Nie jest źle, ale odnoszę jakieś dziwne wrażenie, że mogłeś lepiej, bo: modelka zjawiskowa, fajnie ubrana; miejsce chyba z potencjałem.... a uparłeś się na te kraty...

  7. #7

    Domyślnie

    Dziękuje za odwiedziny i cenne uwagi i komentarze.
    Zaspokoję ciekawość kolegi Andrzej1974 odnośnie 8 w kolorze


  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Nie jest źle, ale odnoszę jakieś dziwne wrażenie, że mogłeś lepiej, bo: modelka zjawiskowa, fajnie ubrana; miejsce chyba z potencjałem.... a uparłeś się na te kraty...
    To samo pomyślałem co kolega, na 2 i 3 te kraty kompletnie nic nie wnoszą, one są przerostem formy nad treścią :] Ogólnie secik się podoba, fajne kolorki, zawsze ciekaw byłem jak takie coś się crossuje (zdjęcia niskokontrastowe?) :]
    D90 || N18-105 || N35 2.0D || N50 1.4D || J135 3.5

  9. #9

    Domyślnie

    2 bardzo miodna, można nawet przeżyć te kraty
    D300s//D80//17-55 2.8//80-200 2.8//85 1.8

  10. #10

    Domyślnie

    8a bardzo dobrze to wygląda. Całość również przyjemna dla oka.

    Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •