Wyniki drugiego treningu:
Tia, na tle piłki nożnej zwłaszcza. Metroseksualne pajacyki udają, że gonią za piłką. Każdy może takie szopki odstawiać. Zapierniczać samochodem już nie każdy, choć wielu się wydaje, że jest inaczej
Na tle innych serii, to za wesoło nie jest, ale tak czy siak do F1 trza być przygotowanym (znać się, co z czym się je) a nie siadać jak większość w niedzielę przy obiedzie... "te Kryśka, tak to ja też bym pojechał". Dla laika wyścigi, a zwłaszcza F1 zawsze będą nudne. Bo taki się pasjonuje podawaniem flaka, gdzie wszystko jest proste jak konstrukcja cepa.
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami