Oj-joj-joj ale się porobiło. Będzie buba
Wracając do meritum, jako że w sobotę i niedzielę będę dopiero wieczorem, mógłby ktoś w ramach "samopomocy chłopskiej" wkleić wyniki T3, kwalifikacji oraz wyścigu, chyba że poczekacie na mnie![]()
Rajd Wisły czas zacząć! Hmm, a może tak o nim wątek
EDZIA: @shaolin - fajne malowanie.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem



Skontaktuj się z nami