Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35
  1. #1

    Domyślnie [F1_2013] 06. GP Monaco

    Witam.

    Przed nami FORMULA 1 GRAND PRIX DE MONACO 2013 czyli wyścig w Monte Carlo po ulicznym torze zwanym Circuit de Monaco. Po raz 60 będą śmigać koło kasyna

    Układ toru:



    Widok z satelity:



    Dane techniczne obecnej wersji toru:

    Długość toru: 3340 m
    Ilość okrążeń: 78
    Dystans wyścigu: 260.520 km
    Pierwsze Grand Prix: 2003 (1950)

    Strefa DRS to ZUO:

    Jak widać wyżej, na diagramie będzie jedna strefa. Pomiar pomiędzy zakrętami 16 i 17, a aktywacja na prostej startowej.

    Pierwszy zwycięzca:

    2003 - Juan Pablo Montoya (Williams FW25/BMW P83 3.0 V10) 1:42'19.010 hrs. 152.772 km/h

    Ostatni zwycięzca:

    2012 - Mark Webber (Red Bull RB8/Renault RS27 2.4 V8 ) 1:46'06.557 hrs. 147.312 km/h.

    Najlepszy czas Pole Position:

    2011 - Sebastian Vettel (Red Bull RB7/Renault RS27 2.4 V8 ) 1'13.556 min. 163.467 km/h.

    Rekord toru (najlepszy Fastes Lap):

    2004 - Michael Schumacher (Ferrari F2004/Ferrari 053 3.0 V10) 1'14.439 min. 161.528 km/h.

    Harmonogram:

    Czwartek, 23.05.2013r:

    1 trening: 10:00 - 11:30

    2 trening: 14:00 - 15:30

    Sobota, 25.05.2013r:

    3 trening: 11:00 - 12:00

    Kwalifikacje: 14:00

    Niedziela, 26.05.2013r:

    Wyścig: 14:00


    Live timing dostępne będzie tradycyjnie tutaj, a jakby kto potrzebował to streamy do wyszperania m.in. na stronach: http://www.viponlinesports.eu/, http://www.drhtv.com.pl/, http://www.meczyki.pl/.

    Wyniki zeszłorocznego wyścigu:




    Kalendarz postępujący:

    1. GP Australii: 1. Raikkonen, 2. Alonso, 3. Vettel
    2. GP Malezji: 1. Vettel, 2. Webber, 3. Hamilton
    3. GP Chin: 1. Alonso, 2. Raikkonen, 3. Hamilton
    4. GP Bahrajnu: 1. Vettel, 2. Raikkonen, 3. Grosjean
    5. GP Hiszpanii: 1. Alonso, 2. Raikkonen, 3. Massa
    6. GP Monaco: 1. ..., 2. ..., 3. ...

    Pierwsza piątka przed GP Monaco:

    1. Vettel - 89 pkt.
    2. Raikkonen - 85 pkt.
    3. Alonso - 72 pkt.
    4. Hamilton - 50 pkt.
    5. Massa - 45 pkt.

    Z wideoteki YT:



    Dla starszaków:



    I taka ciekawostka:



    Zapraszam.
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  2. #2

    Domyślnie

    Obecny. Miejsce przy TV zarezerwowane, rodzinka dostała zakaz przeszkadzania , czekam na emocje i na kolejną porażkę RB
    Coś tam, coś tam .... i jeszcze troszkę ....

  3. #3

    Domyślnie

    Sobotę i niedzielę spędzam w okolicy Ustronia na Rajdzie Wisły, więc wyścig w Monte Carlo po raz pierwszy odkąd "wróciłem" do F1 oglądnę jak ściągnę z netu. Plusem tej sytuacji jest to, że będzie to zapewne BBC, Sky czy co tam teraz po angielskiemu wyścigi zapodaje.

    Oczywiście również oczekuję słabszej postawy RB z numerem 1
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  4. #4

    Domyślnie

    a gdyby tak ktoś inny zakładał za każdym razem (meczem) piłki nożnej lub siatkówki, nowy wątek, typu:
    LECH-WISŁA ? a za 3 dni kolejny, wątek: LEGIA-LECHIA
    czy to ma sens?
    nie można zrobić 1 tematu F1 sezon 2013 ????????????????????????
    Z8 | S 24 1.4 ART | 35+50+135 1.8 S | FTZ II | SB700
    Było D90 | D7100 | 2 x D750 | Z6 II

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    a gdyby tak ktoś inny zakładał za każdym razem (meczem) piłki nożnej lub siatkówki, nowy wątek, typu:
    LECH-WISŁA ? a za 3 dni kolejny, wątek: LEGIA-LECHIA
    czy to ma sens?
    nie można zrobić 1 tematu F1 sezon 2013 ????????????????????????
    A gdyby tak każdy stawiał tyle znaków zapytania? Idź sobie mecz oglądnij, a nie się czepiaj
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    a gdyby tak ktoś inny zakładał za każdym razem (meczem) piłki nożnej lub siatkówki, nowy wątek, typu:
    LECH-WISŁA ? a za 3 dni kolejny, wątek: LEGIA-LECHIA
    czy to ma sens?
    nie można zrobić 1 tematu F1 sezon 2013 ????????????????????????

    Jak widać tylko Tobie to przeszkadza.
    Body+szkło


    www.mpastuszak.pl

  7. #7

    Domyślnie

    Wyniki pierwszego treningu:



    Puszki ładnie. Oby tak dalej
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  8. #8
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Nie ma mnie chwile, a tu sokolnik sie oburzyl Watki o F1 maja dluuuga tradycje tutaj, najpierw ja komentowalem wyscigi, potem adolfik przejal kontrole (dzieki Bogu) i mamy ogrom info, ktorego zaden zwykly herbatnik by nie przygotowal. Jak komus cos nie pasuje to moge mu wyslac kurierem lewy na watrobe i prawy na szczene. Dziekuje za uwage

    W kitajskiej tv juz puszczali jakies mikromaterialy dotyczace wyscigu, mam nadzieje ze uda mi sie obejrzec GP w ten weekend bo ostatnio jakos w kratke mi to wychodzi...

  9. #9

    Domyślnie

    Oby tylko wyścig nie był nudny jak w tamtym roku. Niech spodnie deszcz
    Body+szkło


    www.mpastuszak.pl

  10. #10

    Domyślnie

    F1 to nuda
    Z8 | S 24 1.4 ART | 35+50+135 1.8 S | FTZ II | SB700
    Było D90 | D7100 | 2 x D750 | Z6 II

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •