Close

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 67

Wątek: D70s

  1. #1

    Domyślnie D70s

    witam serdecznie wszystkich prosze powiedzcie jakie macie zdanie o aparacie d70 S

  2. #2

    Domyślnie

    jak najlepsze
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  3. #3

    Domyślnie

    ..legenda! Bardzo dobry aparacik wymagający wkładu własnej inwencji by dać niesamowitą radość z fotografi
    S5Pro + 17-50 mm 2.8T+ 50 mm 1.8D, 35 mm 1,8D + SB800 i SB600..

  4. #4

    Domyślnie

    Ja od siebie dodam tylko tyle, że jest to wdzięczna puszka i można z nią zdziałać cuda... reszta to optyka :]
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  5. #5

    Domyślnie

    Kupilem d70s w najlepszym czasie, bo kiedy kosztowal najmniej Za samo body - 1665zl. Dzis juz nie mysle o zmianie aparatu, kazda kase bede inwestowal w lepsze obiektywy
    Wiadomo... ma wady jak kazdy aparat, ale zalety jak zaden

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adrian Zobacz posta
    Ja od siebie dodam tylko tyle, że jest to wdzięczna puszka i można z nią zdziałać cuda... reszta to optyka :]
    Zgadzam się. Dodam tylko, że to dobry "przystanek" w drodze do D200 lub jego następcy .
    Coraz więcej sprzętu (D70s pozostał), tylko ciągle czasu i umiejętności mało

  7. #7

    Domyślnie

    Również jestem zadowolony, cena i możliwości super. Jak będę wymieniał to co najmniej na D200, ale wcześniej szkła trzeba pokupić...

  8. #8

    Domyślnie

    Mam i jestem zadowolony w 99% W wakacje kupuję D200 a D70s i tak zostanie jako zapasowa puszka

  9. #9

    Domyślnie

    Witam!
    Ja podobnie jak "herbatnik" kupiłem D70S w czasie, kiedy ceny były co najmniej okazyjne (1650pln, czyli dokładnie dwa razy mniej niż po ukazaniu sie na rynku). Pierwsze wrażenie - ergonomia, poważny wygląd, waga. No i wogóle ach i och... Pierwsze fotki nie zwaliły mnie z nóg. Aparat trzeba dobrze poznać. Już po krótkim użytkowaniu (ok. 3 miesiące) wiem, że sprzęt jest naprawdę porządny, robię coraz to lepsze fotki, inwestuje w szkła. Kilka dni bawiłem się D80. Jest kilka rzeczy które chciałbym mieć w D70S (wizjer) i odwrotnie (ergonomia, sychro lamp do 1/500s). Po konfrontacji nie odczuwam parcia na D80.
    Tak jak napisał "adrian" wdzięczna i bardzo sympatyczna puszka. Za te pieniądze: the best buy...
    Pozdrawiam!
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  10. #10
    Zbanowany
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Wrocław Psie Pole, psia mać !
    Posty
    4 992

    Domyślnie

    Wart każdej wydanej złotowki lecz to sprzęt wymagający - nie dla leniwych.

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •