Close

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 67

Wątek: D70s

  1. #21

    Domyślnie

    również posiadam i bardzo polecam. aparat nie dla idiotów,mozna sie przy nim bardzo duzo nauczyc..
    rock and roll all night and party every day
    jestem tylko obserwatorem...

  2. #22

    Thumbs up

    Również popieram przedmówców. Aparat jak najbardziej wart wydanych pieniędzy. Fakt, trzeba troche nabrać wprawy, ale potem jest jak dla mnie bomba.
    D70s + Grip + Tamron 28-105 4-5,6 + Tumax 880AFZ + Statyw + Torba + chęci i brak czasu

  3. #23

    Domyślnie

    mialem dwa, w jednym padla migawka po ~15 000, i zle oddawal balans bieli
    kupilem drugi i wiem ze juz go nigdy nie sprzedam, iso wysokie do pracy ekranik nie przeklamuje,ale wizjer padakaO(nie widze dokonca ostrosci na 1,4).. zdjecia po pomyslunku i PS masakra
    Nie robię nic za darmo i proszę nie proś mnie o to. Za darmo pracują podobno niektórzy fotografowie.
    autor=posiadacz praw autorskich=właściciel zdjęcia, jeżeli sam możesz sprzedać zdjęcie jesteś jego autorem, w każdym innym przypadku nie.

  4. #24

    Domyślnie

    Ja również jestem zadowolony ze swojego D70s. Na początku tak jak niektórzy koledzy pisali niebyłem zadowolony z jakości zdjęć, za to jak ktoś już pozna ten aparat, to zdjęcia wychodzą bajkowe
    Fuji S5 PRO || Delta ND200S || D70s || Delta ND70s || F80 || N18-200VR || N28-100 || SB-800 ||

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek B. Zobacz posta
    ja dla odmiany znalazłem jeden poważny mankament. Synchronizacja z lampą 1/500 s - wbudowaną i dodatkową. Czasem drażni mnie też ta lampka od pomiaru. Poza tym aparacik jest świetny.

    osobiscie bije sie z myslami czy w tym przedziale cenowym nie kupic czegos innego, ale chyba sie na niego zdecyduje. Chociaz dziwi mnie wypowiedz ze 1/500 synchro z lampa to mankament.... moim zdaniem to plus, ktorego rzadko ktora pucha profesjonalna jest w stanie osiagnac. Chyba ze sie myle to przepraszam za blad _ dopiero zaczynam hihi

  6. #26
    Siwy Dym
    Gość

    Domyślnie

    Ja kupilem sam korpus i ... po jakims czasie uzytkowania zauwazylem dwa niepokojace defekty: 1-smuga na matowce znieksztalcajaca obraz w pionie na srodku, 2-problem z zapisem zdjec w formacie JPEG (nie dopisuje lewych dolnych fragmentow kadru, pozostawiajac w tym miejscu popielaty pasek wypelniajacy ten obszar kadru. Zdjecia po zgraniu nie otwieraja sie w standardowych przegladarkach Windows informujac o bledzie odczytu. W jakiejkolwiek innej mozna juz zdjecie otqorzyc i przeedytowac.) Uznaje to zatem za wade z ktora niebawem zglaszam sie do servisu - szkoda tylko, ze jedyny servis jest w Warszawie i tam sie trzeba pofatygowac.
    Zdjacia natomiast ktore udalo mi sie tym korpusem uchwycic to samo zadowolenie. Polecam zatem z uwaga jesli mozesz to przetestuj sobie sprzet i sprawdz dokladnie. Pozdrawiam

  7. #27

    Red face

    Cytat Zamieszczone przez waldzio Zobacz posta
    jakie macie zdanie o aparacie d70 S
    Dla mnie głupie pytanie, że niby temat rzeka.
    Nie jest trudno zrobić takie zdjęcie, trudniej jest znaleźć takie miejsce
    D700 | D70s | Canon G9 | Nikkor 24-70mm 2.8 | Nikkor 16mm 2.8| Sigma 18-50 f2.8 | Sigma 70-300 f4-5.6 | SB800 | Manfrotto|

  8. #28

    Domyślnie

    mialem dwa jeden sie rozlecial ale mialem okazje i kupilem drugi za jakies 650zl nowy z papierami 2 lata gwar pol i jeszcze w koszta wrzucilem - do tej pory jak ide na sesje to robie d70s + 50 1:1,4 i jest masakra
    Nie robię nic za darmo i proszę nie proś mnie o to. Za darmo pracują podobno niektórzy fotografowie.
    autor=posiadacz praw autorskich=właściciel zdjęcia, jeżeli sam możesz sprzedać zdjęcie jesteś jego autorem, w każdym innym przypadku nie.

  9. #29

    Domyślnie

    Kawał porządnego sprzętu.
    Pozdrawiam
    Marcin
    Nikon D7000/D70s + 18-70 + 70-300 VR

  10. #30

    Domyślnie

    To dobry aparat. Na początek, jeśli ma być pierwszym DSLR, wystarczy w zupełności. A potem, po ewentualnym zakupie, to już tylko NEF'y i zabawa na kompie
    egon - użytkownik Nikona

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •