Close

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 67

Wątek: D70s

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Wart każdej wydanej złotowki lecz to sprzęt wymagający - nie dla leniwych.
    ale za to dla silnych - z 70-200 to około 2kg
    Ostatnio edytowane przez pinio ; 25-05-2007 o 13:30
    Coraz więcej sprzętu (D70s pozostał), tylko ciągle czasu i umiejętności mało

  2. #12

    Domyślnie

    dziekuje serdecznie za podtrzymnie mnie na duchu tak macie racje nie dl nleniwych ostatno sprzedałem aparacik minolte i powiem że nikon ma nad nia przewge poprostu pod wzgledem ostrosci jest super i szybkosci

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Wart każdej wydanej złotowki lecz to sprzęt wymagający - nie dla leniwych.
    No, niekoniecznie. Jako "małpka" na auto też daje radę
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  4. #14

    Domyślnie

    też jestem tym szczęśliwcem, który kupił ten aparat za mniej niż 1700 zł i to jeszcze w swoim mieście Mam go od końca grudnia. Początkowo nie byłem zadowolony ze zdjęć, szczególnie, że od dawna fotografowałem juz analogami... Wiedziałem, że mam słabe obiektywy, więc przyzwyczaiłem się, że dopóki nie będę miał porządnego obiektywu będę musiał sporo bawić się w PS... Jednak po wielu próbach, wielu plenarach o świcie okazało się, że nawet z tymi obiektywami 28-80G - 70-300G można robić fantastyczne zdjęcia Przy odpowiedniej wprawie po zrobieniu zdjęcia nie trzeba już niczego poprawiać w PS - jedynie ostrość po zmniejszeniu

    Choć przeważnie fotografuję na manualu przekonałem się też do programu AUTO - okazało się, że na tym programie zdjęcia wychodzą bardzo dobrze w większości przypadków. Jest to bardzo przydatne, gdy np. daję komuś do ręki aparat - przełączam na AUTO i jestem pewien, że zdjęcia będą właściwie naświetlone.

    Z czystym sumieniem mogę polecić d70s

  5. #15

    Domyślnie

    Ja również dołączam sie do grona zadowolonych. Zdecydowanie polecam pracę w rawach.
    Jedyne co chciałbym zmienić w tej puszce to wizjer. I zeby uciąc wszelkie wywody na temat rzekomo dużych szumów w D70, proponuję wątek: http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=4957&page=2
    D700, D610 IRIX 15mm, sigma 24/1,4 art, NIKKOR AI 35mm T28-75/2,8, 50/1.8G, 85/1.8D, TAmron 70-300 IS SB900

  6. #16

    Domyślnie

    Nic dodać nic ująć. Jestem kolejnym szczęśliwcem. Co prawda nie jest tak pancerny jak stare dobre analogi, (zwłaszca manualne) ale też daje radę. Uszkodziłem to i owo w D70s, ale przyznam szczerze, że mocno docieram mój sprzęt w terenie, a poza tym kupiłem używany, więć nie mam pretensji.
    Nie będę orginalny, ale naprawdę bardzo polecam, zwłaszcza za te pieniądze.
    A szumy są piękne!!! Równe czarne ziarno (nie jak w Canonach kolorowa pstrokacizna).
    Jak się trochę postarasz dają fajne efekty wysokoczułego filmu. Naprawde można poszaleć.
    Pozdrawiam i obyś miał wiele radości z focenia

  7. #17

    Domyślnie

    ja dla odmiany znalazłem jeden poważny mankament. Synchronizacja z lampą 1/500 s - wbudowaną i dodatkową. Czasem drażni mnie też ta lampka od pomiaru. Poza tym aparacik jest świetny.
    NIKON...

  8. #18

    Domyślnie

    Świetny! świetny!A jak komu nie pasują tematyczne to zawsze można ustwić na P i też jest pięknie!
    D300s,T17-50,SB-800

  9. #19
    Gaduła Awatar timi
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Golub-Dobrzyń
    Posty
    1 587
    Wpisów
    3

    Domyślnie

    I ja przyłączam sie do wypowiedzi poprzedników chwaląc ten aparacik za dobra baterie ,świetny af , ergonomie. Jak zarazie wszystko ok, pozdr

  10. #20

    Domyślnie

    e tam kolory ma jakieś nie takie i trudno to w rawach zrobić jak należy, no i w ogóle to stara juz konstrukcja. No ale cóż w tych pieniądzach i takim wykonaniu to dłuugo nie ma nic lepszego.

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •