Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: d80 , ile??

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez milo_ja Zobacz posta
    Taaa.... A potem sprzedaj za 800 pln, bo chętnych nie będzie, a ty zaoszczędziłeś na cenie minimalnej. Jeden kolo w ten sposób sprzedał niezłe autko terenowe warte ze 40k za 20k, bo "testował cenę". Wyrok sądu był nieubłagany.
    Tak jak napisałem sprzedałem Nikona D50 i szkło Sigma 18-50/2.8
    Fuji S3Pro || Nikkor 35/1.8G DX; 50/1.8D

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Remol71 Zobacz posta
    Nie ma co wróżyć z fusów. Wystaw na Allegro od 1pln i patrz jak się trzaskają.

    ja wystawiłam body D70 od 1zł i poszło za 1465
    D500 | SB-900 | N50/1.8 | T18-50 2.8 | T70-200 2.8 VC | F75 | N28-80 |

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez albi Zobacz posta
    witam , mam pytanie ;

    ile moge dostac za d80 body , kupione w styczniu lub lutym , z przebiegiem 3500 klatek , sprzet z gwarancja ,

    pzdr
    2500-2600 powinieneś spokojnie dostać na Allegro, myślę że mniejszość kupuje na FV
    "Kiedy wszystkie sposoby zawiodą, należy przeczytać instrukcję obsługi" - Murphy

  4. #14

    Domyślnie

    albi -> może masz bracketing włączony? )
    "W prawdziwym świecie, tak jak i we śnie nic nie jest tym, czym się wydaje." D. Koontz.
    Pozdrawiam i przepraszam za brak polskich znakow w niektorych postach.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomiu Zobacz posta
    albi -> może masz bracketing włączony? )
    albi, a mógłbyś wrzucić te trzy fotki z jednego ujęcia ?

  6. #16
    Rozmowny Awatar langus
    Dołączył
    04 2007
    Miasto
    OPOLSKIE/Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    430

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez albi Zobacz posta
    witam , mam pytanie ;

    ile moge dostac za d80 body , kupione w styczniu lub lutym , z przebiegiem 3500 klatek , sprzet z gwarancja ,

    pzdr
    Witam
    dalej jesteś zdecydowany na sprzedaż?
    czy przeszło?
    Jeżeli tak to możemy ponegocjować na Pw
    pozdrawiam
    Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. J.P.II
    NIKON TEAM

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BugsBunny Zobacz posta
    2500-2600 powinieneś spokojnie dostać na Allegro, myślę że mniejszość kupuje na FV
    za 2800 w Poznaniu można nówkę kupić, wiec 200 zł różnicy ) za 2000 -2200 to by była dobra cena !
    |D90|D7200|S10-20|35 f1.8|18-105vr |T70-300VC |T150-600VC |
    FOTKIJETPHOTOS,AIR FOTO

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez drakenus77 Zobacz posta
    za 2800 w Poznaniu można nówkę kupić, wiec 200 zł różnicy ) za 2000 -2200 to by była dobra cena !
    mógłbyś podać konkretnie gdzie w Poznaniu można kupić nówkę d80 za 2800?

  9. #19

    Domyślnie

    Witam.

    Na allegro:
    http://allegro.pl/item198793703_niko...mm_nowka_.html


    dla zainteresowanych to chyba ciekawa oferta.
    D300/S8/T 124/N 35/N 60 2.8D/N 50 1.4D/N 70-300VR/SB-900/SB-600/

  10. #20

    Domyślnie

    za 2500 bez aku i ładowarki, powystawowy, kiedy za 2800 można nówkę z tym wszystkim kupić , okazja... jak skurczybyk...

    ps nie doczytałem , faktycznie body + OBIEKTYW = dobra cena , sory
    Ostatnio edytowane przez flyski ; 24-05-2007 o 00:21
    Pozdrawiam Tomasz
    D-7000, D-80, F-601m, N18-105dx VR, N18-70dx, N70-300VR, SB-800, kilka sowieckich słoików


Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •