Ha.
A 18-135 mm to nie widac...?
Szukaj
Ha.
A 18-135 mm to nie widac...?
D300/S8/T 124/N 35/N 60 2.8D/N 50 1.4D/N 70-300VR/SB-900/SB-600/
uppps ... coś mnie totalna ślepota dopadła , faktycznie nie doczytałem.
biję się w piersi moja bardzo wielka..
w takim wypadku.. no dalej nie wiem co bym zrobił,
ale chyba kupiłbym jeżeli miałbym możliwość sprawdzenia
i mimo tego nikt sie nie skusił...Witam.
Na allegro:
http://allegro.pl/item198793703_niko... m_nowka_.html
dla zainteresowanych to chyba ciekawa oferta.
D700 | D40 | N50/1.8 | N35/1.8 | N18-55 | SB900
"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia nie ubiera tego w słowa" - J. Tuwim
www.TadeuszTurski.info
Skontaktuj się z nami