Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: d80 , ile??

  1. #21

    Domyślnie

    Ha.
    A 18-135 mm to nie widac...?
    D300/S8/T 124/N 35/N 60 2.8D/N 50 1.4D/N 70-300VR/SB-900/SB-600/

  2. #22

    Domyślnie

    uppps ... coś mnie totalna ślepota dopadła , faktycznie nie doczytałem.
    biję się w piersi moja bardzo wielka..

    w takim wypadku.. no dalej nie wiem co bym zrobił,
    ale chyba kupiłbym jeżeli miałbym możliwość sprawdzenia
    Pozdrawiam Tomasz
    D-7000, D-80, F-601m, N18-105dx VR, N18-70dx, N70-300VR, SB-800, kilka sowieckich słoików


  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fruziai Zobacz posta
    ja wystawiłam body D70 od 1zł i poszło za 1465
    Jak dawno temu to było? Ile Twoje body liczyło miesięcy/klatek?
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  4. #24

    Domyślnie

    Witam.
    Na allegro:
    http://allegro.pl/item198793703_niko... m_nowka_.html
    dla zainteresowanych to chyba ciekawa oferta.
    i mimo tego nikt sie nie skusił...
    D700 | D40 | N50/1.8 | N35/1.8 | N18-55 | SB900

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fireboy Zobacz posta
    i mimo tego nikt sie nie skusił...
    Bo to wygląda na powystawowy, tyle, że skradziony z wystawy. Jaki sklep sprzedaje aparat z wystawy bez pudełka i wszystkich akcesoriów? Mam nadzieję, że kończy się czas złodziei.
    "Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia nie ubiera tego w słowa" - J. Tuwim
    www.TadeuszTurski.info

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •