witam , mam pytanie ;
ile moge dostac za d80 body , kupione w styczniu lub lutym , z przebiegiem 3500 klatek , sprzet z gwarancja ,
pzdr
Szukaj
witam , mam pytanie ;
ile moge dostac za d80 body , kupione w styczniu lub lutym , z przebiegiem 3500 klatek , sprzet z gwarancja ,
pzdr
D80, N50 1,8 , i troche do dokupienia
a dlaczego sprzedajesz???
D700 z kitem 24-70 | Nikon 70-200 | Nikkor 35 f2 | Nikkor 85 f1.8 | SB600 | SB900
miałem d50 i bylem bardziejj zadowolony , z jakości zdjec , d80 przepala wbrew opinią , 3 zdjecia zrobione z jednego ujecia nie sa takie same jedna przepalaone 2 i 3 lepiej , chyba ze trzeba korygowac w doł zebyu nie przepalalo ,
a jak sprzedam to moze d200 albo 30d![]()
D80, N50 1,8 , i troche do dokupienia
a skąd jestes??
D700 z kitem 24-70 | Nikon 70-200 | Nikkor 35 f2 | Nikkor 85 f1.8 | SB600 | SB900
jest napisane, że z Kalisza![]()
D700 | D40 | N50/1.8 | N35/1.8 | N18-55 | SB900
generalnie wszystko jest warte tyle ile ktoś jest w stanie za to zapłacić
ponieważ nowy korpus jest warty nie więcej niż 2548 netto (a myślę, że większość zainteresowanych osób może sobie VAT odliczyć)
więc ja np. mogę dać 2 tyś. do ręki zakładając, że body wygląda jak brand new i nie upadło 2-a razy na podłogę oraz nie były testowane wojskowe standardy odporności na przeciążenia itp. etc., więcej bym nie dał - po wyjściu ze sklepu spadek wartości jest znaczny niestety(
Ostatnio edytowane przez ziuteczny ; 23-05-2007 o 12:38
Skontaktuj się z nami