cz4rnuch ok ale mieszamy tutaj całkowicie różne poziomy! Aboslutny top, D3s z D700 i D90... totalna "kaszana". Moim zdaniem to nie ma sensu. Zaraz znajdzie się ktoś dla kogo tylko obraz naturalny, oglądany gołym okiem a nie fotografowany posiada akceptowalne parametry! Ot, taki purysta! Będzie miał prawo? Pewnie, że tak tylko to wszystko nie ma związku z tematem "D90 vs D7000" a raczej z czysto teoretycznym panelem dyskusyjnym na temat sposobu postrzegania i wrażliwości nerwów wzrokowych![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami