Szukaj
albi -> może masz bracketing włączony?)
"W prawdziwym świecie, tak jak i we śnie nic nie jest tym, czym się wydaje." D. Koontz.
Pozdrawiam i przepraszam za brak polskich znakow w niektorych postach.
Witam.
Na allegro:
http://allegro.pl/item198793703_niko...mm_nowka_.html
dla zainteresowanych to chyba ciekawa oferta.
D300/S8/T 124/N 35/N 60 2.8D/N 50 1.4D/N 70-300VR/SB-900/SB-600/
za 2500 bez aku i ładowarki, powystawowy, kiedy za 2800 można nówkę z tym wszystkim kupić , okazja... jak skurczybyk...
ps nie doczytałem , faktycznie body + OBIEKTYW = dobra cena , sory
Skontaktuj się z nami