Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: d80 , ile??

  1. #1

    Domyślnie d80 , ile??

    witam , mam pytanie ;

    ile moge dostac za d80 body , kupione w styczniu lub lutym , z przebiegiem 3500 klatek , sprzet z gwarancja ,

    pzdr
    D80, N50 1,8 , i troche do dokupienia

  2. #2

    Exclamation

    a dlaczego sprzedajesz???
    D700 z kitem 24-70 | Nikon 70-200 | Nikkor 35 f2 | Nikkor 85 f1.8 | SB600 | SB900

  3. #3

    Domyślnie

    miałem d50 i bylem bardziejj zadowolony , z jakości zdjec , d80 przepala wbrew opinią , 3 zdjecia zrobione z jednego ujecia nie sa takie same jedna przepalaone 2 i 3 lepiej , chyba ze trzeba korygowac w doł zebyu nie przepalalo ,
    a jak sprzedam to moze d200 albo 30d
    D80, N50 1,8 , i troche do dokupienia

  4. #4

    Question

    a skąd jestes??
    D700 z kitem 24-70 | Nikon 70-200 | Nikkor 35 f2 | Nikkor 85 f1.8 | SB600 | SB900

  5. #5

    Domyślnie

    jest napisane, że z Kalisza
    D700 | D40 | N50/1.8 | N35/1.8 | N18-55 | SB900

  6. #6

    Domyślnie

    generalnie wszystko jest warte tyle ile ktoś jest w stanie za to zapłacić

    ponieważ nowy korpus jest warty nie więcej niż 2548 netto (a myślę, że większość zainteresowanych osób może sobie VAT odliczyć)
    więc ja np. mogę dać 2 tyś. do ręki zakładając, że body wygląda jak brand new i nie upadło 2-a razy na podłogę oraz nie były testowane wojskowe standardy odporności na przeciążenia itp. etc., więcej bym nie dał - po wyjściu ze sklepu spadek wartości jest znaczny niestety (
    Ostatnio edytowane przez ziuteczny ; 23-05-2007 o 12:38

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez albi Zobacz posta
    witam , mam pytanie ;

    ile moge dostac za d80 body , kupione w styczniu lub lutym , z przebiegiem 3500 klatek , sprzet z gwarancja ,

    pzdr
    Nie ma co wróżyć z fusów. Wystaw na Allegro od 1pln i patrz jak się trzaskają.
    Fuji S3Pro || Nikkor 35/1.8G DX; 50/1.8D

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Remol71 Zobacz posta
    Nie ma co wróżyć z fusów. Wystaw na Allegro od 1pln i patrz jak się trzaskają.
    Taaa.... A potem sprzedaj za 800 pln, bo chętnych nie będzie, a ty zaoszczędziłeś na cenie minimalnej. Jeden kolo w ten sposób sprzedał niezłe autko terenowe warte ze 40k za 20k, bo "testował cenę". Wyrok sądu był nieubłagany.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ziuteczny Zobacz posta
    ponieważ nowy korpus jest warty nie więcej niż 2548 netto (a myślę, że większość zainteresowanych osób może sobie VAT odliczyć)
    Szkoda, że nie jestem w tej większości
    D700 | D40 | N50/1.8 | N35/1.8 | N18-55 | SB900

  10. #10
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez albi Zobacz posta
    miałem d50 i bylem bardziejj zadowolony , z jakości zdjec ,
    Chcesz się zamienić?

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •